5mX Krilo Strani Glow 2 mm 3 mm in 3,2 mm 4 mm 4,5 mm premer Plastičnih PMMA Fiber Optic Cable Za Avtomobilska Dekorativna Razsvetljava Brezplačna Dostava

Strani Sijaj Optičnih Optični Kabel : Materal: PMMA Optičnih Izguba: 7000DB/KM valovni dolžini obseg: 380-780nm Svetlost Ni enostavno, da bi prekinil.Enake debeline Brez UV ali IR Lepo površino in pregleden Odlično žilavost lahko bend naključno Skoraj nič toplote Dolgo življenjsko dobo varčevanja z Energijo Optično omrežje lučka za nočno razsvetljavo, ki je idealen vir svetlobe, s pomočjo teorije skupni razmislek, prepustnost svetlobe preko optičnega vlakna za ljudi, ki potrebujejo svetlobo kjerkoli za razsvetljavo.Optični varnost, sam se ne zaračuna, ne boji vode, lahko suite veliko okolja.Optični majhnosti, mehko in prožno, enostavno ustvariti in narediti vse, kar si želite obliko.Optični dolgo življenje, nizko vzdrževanje obremenitev.Optični svetle barve in utrip, ritem, pogosto uporablja, da bi zavese, screen, strop nebo dekoracijo.Uporabe: Za vse vrste led svjetlovodni lučko motorja in dekoracijo, kot so optični viseče svetilke, optični zavese, optični, ki spadajo vode, optični star strop,itd.Package vključi, ko si izbira v vrstnem redu :

5 meter 2 mm premer krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel ( trdno jedro ) 5 merilnik 3 mm premer krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel ( trdno jedro ) 5 meter 3.2 mm premer krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel ( Kabel in krilo cev 2 v 1 ) 5 meter 3.2 mm premer krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel ( Kabel in krilo cev 2 v 1 ) 5 meter 2 mm premer Strani sijaj, optična vlakna, optični kabel + 5 metrov 4 mm, Črno krilo cev ( Kabel in krilo cev je Ločen, vendar enostaven za namestitev ) 5 merilnik 3 mm premer Mlečno belo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel + 5 metrov 4,5 mm pregleden krilo cev ( Kabel in krilo cev je Ločen, vendar enostaven za namestitev ,kažejo, cut 2 meter namestite enega čas )

Obvestilo :

2 mm Trdno jedro krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel svetlosti 1 meter , To 2 mm trdno jedro krilo strani pa so nekateri, kot so razpoke in mehurčki notranjost, ko svetlih je ,Če niste sprejeti ,prosimo, da ni kupil to postavko ,Hvala . 3 mm in 3,2 mm 4 mm 4,5 mm krilo strani sijaj, optična vlakna, optični kabel svetlost v 1 ~3 meter Element slike :

Oznake: cleaver svjetlovodni, svjetlovodni, verso strani krila, kul vlaken svetlobe, modra svjetlovodni, 4 optični kabel, v bakrenih cevi, miniaturni volkswagen, gt krilo, fiber led optična.

Postavka Vrsta Optično Omrežje Luči
Certificiranje NOBEN