Stikalo za WORX WU268 WUU268 WX268 20V Vaja

modname=ckeditor

Obvestilo: Prosimo, da vedno primerjati dimenzije del s prikazanim

to je enako za 650747-2 in 650637-9

Podatki Za Plačilo

1.Sprejemamo VISA,Master Card,TT in Western Union kot plačilo načine;

2.Plačilo mora biti vložen v 3 dneh po tem, ko je ustvarjena,če bi se ne plača po 3 dni ,ga bodo zaprli;

3.Če se ne bi plačilo za novo naročilo,prosimo, počakajte nekaj minut ali stik z nami.Pomagali vam bomo, da preverite, ali obstajajo kakršne koli težave na novem vrstnem redu.

Prevoz Pogoj

1.Če vaše naročilo je manj kot 2 KG ,bomo poslali prek ruske Zrak/PostNL /China Post Registriranih Air Mail /ePacket glede na državo.to traja 15-35 dni in več, da pridete.

2.Če je več kot 2 KG,bomo poskrbeli vaše predmete v dveh parcel ali pošljete po hitri pošti. (DHL.EMS.FEDEX.itd)

3.Če želite poslati element, preko hitre pošte,prosimo, obrnite na nas ,mi bomo poskrbeli za vas.

4.Mi bomo poslali vaše predmete, ko smo prejeli vaše plačilo,in bo prenos številko za sledenje takoj po pošti je poslano.

5.Če bi radi vedeli, kje je element,boste sledenje na povezavo 17TRACK.

Odgovornost in Poslovni

1.Bomo odgovorni za vse izvozne postopke.In uvoznih dajatev ali dajatev bo kupcev odgovornost.

2.Izdelek slike in specifikacije, ki jih je prvotno tovarne,tako da se lahko zgodi, izdeluje spremenili nekaj tehničnih podatkov ali outlookings, ki smo jih ni še posodobiti.In ne moremo vas obveščamo, ena vnaprej.Prosimo za razumevanje.

3.Ko je napaka zgodila,se obrnite na nas v 3 dneh od dostave podatkov.Bomo popolnoma rešili za vas pozitivno.

storitve po meri

1.Naš delovni čas je, 09:00-18:00 od ponedeljka do nedelje v Pekingu Čas.

2.Kontaktirate nas lahko pustite sporočilo iz centra za sporočila,vam bomo odgovorili v najkrajšem možnem času.

3.Če vam je všeč izdelek,vljudno prosim, pustite vaše naročilo, 5 star povratne informacije.Pozitivne povratne informacije nam pomagajo, da raste tukaj.

Oznake: makita vrtalni stroj stikalo, wosai, fa2 stikalo, baterija worx wx1017, baterija worx, vaja stikalo, wg630e, fa2 6 1bek, worx, 20v worx.

Blagovna Znamka KIMGU
DIY Dobave ELEKTRIČNI

Stikalo za WORX WU268 WUU268 WX268 20V Vaja

modname=ckeditor Obvestilo: Prosimo, da vedno primerjati dimenzije del s prikazanim to je enako za 650747-2 in 650637-9 Podatki Za Plačilo 1.Sprejemamo VISA,Master Card,TT in Western Union kot plačilo načine; 2.Plačilo