Colorfaith Novo 2021 Pomlad Poletje Ženske obleke Luč Rokav Kvadratnih Ovratnik Off Ramenski Letnik Imperij Lady Dolgo Obleko DR0046

Velikost Grafikona

Nasveti o Velikosti (smo Azijskih velikost)

1 Prosimo, da dosledno sledite velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberite neposredno po svoje navade. 2. Še vedno niste prepričani o velikosti?Prosimo, klepet z nami ali sporočilo nam.Mi bi radi, da svetuje na podlagi vaših meritev prsi, pasu in kolka. 3. Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep.

Model je Pokazal

Več Pogosta Vprašanja In Odgovori:

Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

Kako lahko sledenje moje parecl?

Lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: https://global.cainiao.com/?spm=a3708.7860688.0.0.61003b18xB9Hs5&lang=en(Kopirati brskalnika, da odprete)

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.

Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Oznake: obleko y2k, materiali poletne obleke, obleke zborov poletje, tin obleke, Colorfaith, afriške dashiki obleko maxi, ramenski vrh, kitajski dekor, colorfaith obleko, uf letnik.

Pasu imperij
Vzorec Tipa Trdna
Rokav Dolžina(cm) Pol
Rokav Slog Luč Rokav