Aluminija, Zlata, Zadaj Swingarm Varovala Verige Priročnik Za Kitajski Jamo Umazanijo Trail Kolo, motorno kolo, Thumpstar 50cc 70cc 90cc 110cc 125cc 14

Opomba: 1.Pouk ni vključena, strokovna vgradnja je zelo priporočljivo. 2.Prosimo, preverite velikost merjenje grafikon previdno, da se zagotovi, da je pravi element, ki ga potrebujete, preden plačilo. 3.Prosimo, dovolite 0.5-1.0 cm razlika zaradi ročnega merjenja.(1 cm=0.3937"). 4.Barva dejanske elemente lahko nekoliko razlikujejo od seznam slik zaradi različnih zaslonu računalnika, hvala za vaše razumevanje. ★ Prosimo, preverite izdelek opis in slike skrbno pred nakupom, da preverite, ali je pravilno del, ki ga potrebujete!Paketu: 1 X Kos Aluminija, Zlata, Zadaj Swingarm Varovala Verige Vodnik 1 X Kos Ključnih Verige, Kot Brezplačno Darilo Plačilo: sprejemamo Alipay, Paypal, Western Union, T/T plačilnih pogojev.To spletno mesto za podporo Alipay samo, samo stik z nami, da bi dobili več informacij, če vam je všeč drugi pogoji.Pošiljke: 1) Kupce Prosimo, potrdite, naslov za dostavo, preden naročanje in konča plačilo v najkrajšem možnem času. 2) Če bi iz RaceGuy Trgovini, boste prejeli potrditveno e-pošto.Ko je naročilo odpremljeno, vas bomo po e-pošti sledenje podatkov za naročilo pošiljko.Lahko izberete želen način dostave na Naročilo strani Informacijske med preverite postopek. 3) skupni čas, ki je potreben, da prejmemo vaše naročilo je prikazano spodaj: skupni čas dostave je izračunana iz časa ste naročilo oddali do trenutka, ko je dostavljena.Skupni čas dostave je razdeljena na čas obdelave in čas poštnine.Čas obdelave: čas, ki Je potreben za pripravo vaš izdelek(i) za ladje, ki iz našega skladišča.To vključuje pripravo elementov, izvajanje preverjanja kakovosti in pakiranja za pošiljko.Dobavni rok: rok za vaš izdelek(i) za potovanje iz našega skladišča do cilja.Poleg tega je tranzitni čas odvisna od tega, kje se nahajate, in če vaš paket prihaja.Če želite izvedeti več informacij, se obrnite na servisno službo.Bomo reši svoj problem čim prej.Uživajte!Vrnitev: 1.Vsaka tem je bil preveriti v zelo dobrem stanju, preden prihajajo ven.V primeru, da je bil poškodovan v tranzitu,bomo sprejeli zameno za zamenjavo ali vračilo kupnine.Prodajalec bo odgovoren za ladijski promet. 2.Vrnitev za vračilo ali zamenjavo, prav tako je na voljo za PartsClub za druge težave(kot kupec kupil napačen element,ne potrebujemo več ali Pes),pa kupec, ki morajo zajemati povratni prevoz.Kontakt: Če imate kakršna koli vprašanja pred ali po nakupu,prosimo, pošljite nam e-pošto, najprej bomo dobili nazaj, če vam v enem delovnem dnevu(Izključitev Vikend in Lokalne Počitnice).Prosimo, bodite potrpežljivi.Povratne informacije: 1.Najbolj Pomembno:Neautral ali Negativne Povratne informacije, spremeni nič.PartsClub upanja, vse naše kupce lahko stopite v stik z nami, prvič, v primeru nepredvidenih težav,naše najboljše storitve vedno tu za vas. 2.Če ste zadovoljni z našimi predmet in storitev,5 Star Pozitivne povratne informacije bo zelo cenjeno.

Oznake: moto platišča, crf50 pit bike, moto sled, crf50 plastike, 21 sprednje kolo, interfon, bor stroj, crf70, 21 motorno kolo kolo, vrata varnostni senzor.

Garancija Da,
Ime Modela Aluminija, Zlata, Zadaj Swingarm Varovala Verige Vodnik
Kakovost Zagotoviti Dobro Kakovost
stanje 100% Nov