Golfisti Velike DIY Stenska Ura Golf Igralec Ogledalo Površine Stenske Nalepke, Golf Klub, ki Visi Watch Šport Golf Dekor Velika Ura

DIY Stenska Ura

Okrasite vaš dom in je videti bolj osebno s tem DIY 3D stenske ure.To ne bo le najbolje za vaš dom, ampak tudi kot ustvarjalno idejo, darilo za družino in prijatelje.Akrilnih materialov, ki se uporabljajo za načrtovanje ustvari zrcalni učinek na steni.To ogledalo je nepremočljiva, okolju prijazen in je izdelana iz visoko gostoto pene EVA.Je nestrupena v naravi z lepilom, da preprosto prilepiti ali odstraniti iz stene.Uporabite ga na svojo najljubšo steno in se v kristalno površini tvorijo popoln odsev svetlobe.Lahko ga obesite na steno svojega spalnica, kuhinja, študija, ali kjerkoli želite dodati edinstven in roman slog.Uživajte zavisti iz vaše goste!

3 Barve Na Voljo

Na Voljo V 3 Velikostih

Ura končna velikost, ki temelji na vaše želje, da okrasite vaše stene.Uro Ročno Dolžina -27 Palčni: 13,5 cm (za 5,3") -37 Palčni: 23.5 cm (9.25') -47 Palčni pasov: 31.5 cm (12.5") Minuto Roko Dolžina -27 Palčni: 19,5 cm (7.6") -37 Palčni pasov: 31.5 cm (12.4") -47 Palčni: 39 cm (za 15,4") minimalna doseganju je -27 Palčni: 30 x 30 cm (12" x 12") -37 Palčni: 50 x 50 cm (19" x 19") -47 Palčni: 70 x 70 cm (27" x 27") največja doseganju je -27 Palčni: 70 x 70 cm (27" x 27") -37 Palčni: 90 x 90 cm (37" x 37") -47 Palčni: 120 x 120 cm (47" x 47")

URA SPECIFICAITON

Ura Material: Akril z Miirror Učinek Nalepke Material: EVA Pene (Etilen Vinil Acetat) Moči 1 x AA baterije (niso vključene) Paketu: 12 Kos Ogledalo Akril Ura Številke 2 Kos Ura Roke Ura Stroj Papir Ravnilo

Opomba: Obstaja pretective film na vsaki površini mirro.Prosimo, odtrgajte po namestitvi!

Prednosti

ELEGANTEN VIDEZ URE: Akril Ogledalo Površino in 3D učinek bo vaš prostor videti razkošje,popolno umetnosti ura dekor za dom ali pisarno. DIY SKUPŠČINE: Uživajte v sreči z vašo družino ali prijatelji, za zaključek ure skupaj,uživajte v zabavno DIY.NON-TIKTAKA: Tiho Zamah,ne slišite nadležno klopi hrupno skoraj,to vam bo dala noč,tudi obleko za dobro delovno in učno okolje. ENOSTAVEN ZA UPORABO: Ni potrebe drugih orodij, kot so lepilo ali lak,ogledal in EVA so samolepilni,prav tako prihaja z lestvico vladar, da vam pomagajo namestiti hitro.

Oznake: krog ura mehanizem, geek majica, ak4493, miracullum stenske nalepke, velika stenska ura postaja, ura mechan, ura stenska, ure stenske doma dekor dnevna soba lesa, dekor ogledalo steno, zid, pazi, .

Telo Material Plastični
Vrsta Stenske Ure
Primerno Umestitev Dnevna Soba
Material Plastični