Plastična Merica Poli D-Ročaj Travnik Kmetiji Vrt Sneg Odstranitev Lopato, Lopato Vilice

body { font-size: 75%; color: #000; font-family: Open Sans,Arial,Helvetica,sans-senif,SimSun,"宋体"; line-višina: 1.3; } dl { margin: 0px; width: 480px; float: left; } dt { širina: 100px; višina: majhna-15 px; float: left; } dd { širina: 240px; višina: majhna-15 px; float: left; } dl dt { margin: 0px; line-height: 22px; color: #474747; font-size: 14px; font-family: tahoma; } #izdelkov desc { width: 100%; višina: 209px; } #description { width: 100%; višina: 50%; } #podrobnosti { width: 100%; višina: 50%; } .ui-polje-naslov { height: 30px; font-size: majhna-15 px; font-family: tahoma; font-weight: bold; background-color: #ddd; text-sidro: dedovanja; padding-top: 8px; margin: 0px; } .ui-polje-body { margin: 0px; } #tbspecifics { border-right: 1px solid black; border-bottom: 1px solid black; } #tbspecifics tr { height: 30px; } #tbspecifics td { širina: 100px; border-left: 1px solid black; border-top: 1px solid black; }

Odličen dizajn, udoben za uporabo, shranjevanje napora

Fine izdelave, št burr na površini

Visoko kakovostnega materiala, plastike, vzdržljiv

Enostaven za namestitev , lahko uporabijo večkrat

Tip: D-Ročaj

Material: Plastika

Barva: Rdeča

Velikost(LxW): 18.5*11.8*3.1 cm

Nameščanje Luknjo Diamter: 30 mm

Primerna za: Lopate Lopate Vilice Ročaj zamenjava

Paket Je Vključeno:

1 x Lopato Plastični Ročaj Zamenjava

Opomba: Lučka za fotografiranje in različnih prikaže lahko povzroči barvo elementa slika malo drugačna od prava stvar.Merjenje dovoljena napaka +/- 1-3 cm.

O številko za sledenje update: Če je vaš številko za sledenje ni logistics informacije, kot je na tisoče pošiljk, poslanih v tujino, logistična podjetja, ki niso posodabljanje logistične informacije se, prosim, obrnite na nas prvič, vljudno Prosim ne neposredno odprete spora.Smo prvi čas za vas, da reševanje!Čas pošiljanja:

Vse izdelka smo lahko dostave v 2~5 delovni dan, na običajno smo glede na naročila kupcev čas za pakiranje in odpremo, moramo skrbno preveriti kakovost blaga, preden se na Ladjo, Zato si vzemite nekaj časa, da ravna.Čas dostave: Zaradi višje sile dejavnikov: orkani, rainstorms vpliva na lete.Vodilni v logistiko zamude.Smo iskreni prodajalci, ne bo vam utrpi izgubo.Prosimo, navedite logistično podjetje malo časa obdelave smo čakati na paket, da dosežejo svoje strani.Če vaše logistics informacije prispe na lokalni pošti: Če lokalni pošti pa ni v stik z vami, vas prosimo, obrnite na lokalni pošti v najkrajšem možnem času, da bi dobili vaš paket.Drugače, podaljški prejemu pošiljke, na lokalni pošti se bo vrnil vaš paket, posledice samo-odgovornosti.Zaščita se čas izteka: Ko smo končali času pošiljke, če izdelek zaščita rok teče ven, prosimo, razširitev izdelka varstvo obdobje, ki jih sami ali pa nam pišite, vljudno Prosim ne odprete spora neposredno.Uvoznih dajatev: Davki in dajatve, niso vključene v postavko ceno ali stroške dostave.Te stroške kupca odgovornost.Uvozne dajatve, davke in dajatve, ki niso vključeni v postavko ceno ali stroške Dostave.Te stroške kupca odgovornosti

Ko prejmete blaga, če so kakršne koli težave, se obrnite na nas in ne neposredno odprete spora.Obljubljamo vam bomo zadovoljen rešitev, ko mi je potrdil to.Tudi mi vam bo dala pozitivno oceno.Smo iskreno vas vabimo, da nas pusti pozitivne povratne informacije s splošno Podrobna Prodajo Rating (DSR) 5 Zvezd .Ko boste pokazali svojo lepo fotografijo na naši povratne informacije področju prosimo, da pošlje sporočilo povejte nam, naslednja da stik z mano, bo dodatnih presenečenj.

Q: Kako lahko sledenje moje parcele?A: lahko sledite vaši pošti na naslednji spletni strani, ki uporabljajo svojo številko za sledenje: www.17track.net/en (Kopirati brskalnika, da odprete) Q: Kot na drobno ali debelo grosističnega ceni, če sem veliko elementov?A: če morate kupiti veliko elementov, ob istem času, prosim, da me kontaktirate prvi.bom vam ponujajo konkurenčni ceni na debelo .Q: Kako Lahko plačam naročilo?A: www.sd-kosana.si podpira Visa, MasterCard, Maestre Debetno Kartico, Western Union, in nakazilom prek banke.

Če elementi, poškodovana,se moramo zavedati, stik v 24 urah od prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se šteje, uporablja in ne bomo se vprašanje, želite vračilo ali zamenjavo.Če ne boste zadovoljni, ko prejmete predmet (napačne, poškodovanih, v okvari, ali element, ki ni, kot je opisano), ga vrnite v roku 7 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Za vse osebnih razlogov (izberite všeč ali mi ni treba ne ta izdelek več),povratni prevoz polnilnik bo kupca odgovornost.Ne bomo sprejeti nobenih stvari, ki imajo vonj(parfum.dim,ect.) Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

Oznake: kava zajemalka, lopata sneg, velik sneg lopata avto, ottawa sneg odstranitev, avto lopata sneg, moko lopato, Lopata, večfunkcijsko lopato, vrtno lopato, mens lopato.

Certificiranje NOBEN
Številka Modela Lopata Plastični Ročaj Zamenjava
Material Plastični
Blagovna Znamka FGHGF