925 Srebro Bangle Zapestnica Modni Nakit Srebrni Big Weaved Bangles

Prevleka:Srebrna Priložnost:Poroka/Engagement/Obletnica/Stranka Opomba:ARAVANT vse nakit je tovarniško neposredno prodajo,vse nakit lahko na debelo

Stranka Vprašanja & Odgovori:

Dostava:

Mi ladja v vseh naših predmetov po vsem svetu v roku 72 ur po EMS/DHL ali Kitajska Post Air Mail/China Post, prevozni način, je odvisna od skupnih stroškov

Kako ohraniti sledenje z moje parcele?

Lahko sledenje pošiljke iz vaše naročilo podrobne informacije.

Kdaj lahko dobim blago?

Drugače je dobavni rok za različne države.Na splošno to bo trajalo približno 10-45 dni.

Ste za podporo padec ladijskega prometa?

Podpiramo Dropshipping, če ste dropshipping.prosim stik z nami.Za dropshipping, mi lahko pošljete blaga, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.

Ali imate veleprodajno ceno?

Da.Prosim stik z nami.Bomo ponudili dodatne popuste za debelo na podlagi naročila količino.

Politika Vračanja:

Zagotavljamo vam, vaše nič tveganja nakup izkušnje tukaj.Nudimo celotno vračilo za vas,če izdelek nima kakovost problem.

Pišite nam :

Če imate kakršna koli vprašanja ali potrebujete pomoč, vas prosimo, da nas kontaktirate!Hvala !

Povratne informacije :

1)Vaše mnenje je zelo pomembno za nas, si vzemite nekaj sekund za dopust, veliko povratnih informacij, če ste zadovoljni z našim izdelkom ali storitvijo, najlepša hvala !! 2)Smo vedno ponudi najnižjo ceno za najboljše blaga in storitev za vas.Hvala za vašo podporo !!!

Oznake: amber bangle, mala tkanje, 925 srebro sterl, Srebro 925, danes bangles, brazilija zastavo pin, mala jade bangle zapestnica, zapestnica moški, bracelest srebro 925, sin zapestnica 925.

Kovine Tipa SREBRNA
Fine ali Moda Fine
Številka Modela ARB033
Premer 6.50 cm