IZDELEK MERJENJE NAVODILA

10 kos/set je Srednje Velikosti(40,5 cm dolžina) čarobno Dežnik čarovniških trikov,naprave rekviziti Svile dežniki Fazi Čarobno Opremo 83033 ACESSORIES

Velikost: dolžina: 40,5 cm

package: 10 kos PRILOŽNOST VRSTE PARRTY/FESTIVAL/POČITNICE/SHOWS/USPEŠNOSTI/SLOVESNOSTI/PREDLAGA NAVODILA Professionl fazi dežnik čarobno.Ne samo s svetlo obarvano,ampak tudi visoko kakovost.To bo pustil globok vtis na občinstvo.Delovanje bo zelo zanimivo.STORITEV DOBRA KVALITETA ,DOBRA SLUŽBA ,DOBER PAKET

PODROBNOSTI IZDELKA

PROTAGONIST RAZLIČNIH PRILOŽNOSTIH [V SHOW] Close-up & Fazi Čarobno [V zakonu] Prosimo, ljubitelji [V STRANKI] Povečujejo vzdušje

DOSTAVA IN DOBAVNI Dostava Pot med Tednom za Sledenje Spletni strani Odpremo Pot med Tednom za Sledenje Spletni strani Objavi Air Mail 15-60 dni www.17track.net/en/ Aramex Express 5-15 dni www.aramex.com EPacket 7-20 dni www.17track.net/en/ UPS Express 5-15 dni www.ups.com/cn Postnord 15-45 dni www.17track.net/en/ Fedex Express 5-15 dni www.fedex.com/us/ Švedska Post 15-45 dni www.17track.net/en/ EMS Express 5-15 dni www.ems.com.cn HongKong Post 15-45 dni www.hongkongpost.hk Nizozemska Post 15-45 dni www.17track.net/en/ SF Express 5-20 Dni www.sf-express.com DHL 3-10 Dni www.dhl.com/en.html 1.Zgoraj Dobavni Rok Je Samo Za Referenco, Včasih Bo Odložena Zaradi Praznikov, Festivalov, Slabo Vreme, Običaje, Itd.

2. Post Air Mail V Vzhodno-Evropskih Državah, Južno-Ameriških Držav, Lahko Traja Dlje Kot 60 Dni.

3. Express Ima Ponavadi Carinski Davčnih Zadevah, V Tem Primeru Prosimo, Sodelovanje S Carinsko Plačati Davek.

EMBALAŽA Več Predmetov Bodo Pakirane V Škatle.

PREDMET FOTOGRAFIJA

100% Dejanske Slike

Fotografije So Vsi-Okrog 100%

Podjetje Je V Naši Trgovini.

Prosimo, Da V Naravi Prevladujejo

Razlike V Barvi So Lahko Povzročil

Zaradi Nekaterih Drugih Razlogov , Prosimo, Da V

Nekako Prevladujejo.

Izberite Ustrezno Velikost

Makro Fotografija, Prosim

Izberite Ustrezno Velikost, Ko

Dajanje Nalog.Če Na Katero Koli Vprašanje, Prosimo, Da Nas Kontaktirate.Hvala!

PLAČILO 1. Sprejemamo Vse Plačilne Metode, Navedeno Zgoraj.Pišite Nam, Če Imate Kakšno Vprašanje, Kdaj Boste Plačali.

2. Za Velika, Da Ti Bodo Na Voljo Dodatni Popust Tako, Da Se Obrnete Na Nas.

3. Plačilo V Roku 24 Ur.

VRNITEV IN NADOMESTILA, Če na katero Koli Vprašanje, Prosimo, Da Nas kontaktirate.Hvala!

STIK Z NAMI

Oznake: magic, za bmw x5 e53 parkirni senzor, magic toy lesa, magic trick, tom kamna, čarobno dežnik, magic trick dežnik, roza vinil zaviti, čarovniških trikov čarovnik fazi, internat juliet.

Vrsta dežnik
Značilnosti Enostavno Narediti
Material Plastični
Blagovna Znamka levi magic