Luksuzni moški telovnik bo ustrezala Stranka Waistcoat Steampunk Telovnik Moški Plezati Nočni Klub, Maturantski Obleki Telovnik Moški Waistcoat Poroko Formalno Majice

53406 Vroče prodaje in Nova prihoda

Telovnik

Informacije O Velikosti

Opozorilo

Ker je velikost Azijskih velikost, ki ni isto kot Ameriški ali Evropski velikosti, poskrbite, da ste preverili naslednji grafikon pred nakupom. (Pl lahkoto omogočajo 1-3 cm, razlikuje zaradi ročnega merjenja, hvala!)

Opomba: Prosim, primerjajte podrobne velikosti s tvojimi preden se odločite za nakup!Če niste prepričani o velikosti, nam to sporočite svojo težo in višino, in pasu informacije.Tako bomo lahko pomagali vas, da odloči, velikost.

Velikost v naši trgovini je 1~3, manjšo od Evrope in ZDA velikost, predlagamo, da se za nakup 1~3 večje velikosti, kot je običajno .

1 cm=0.3937 palca.Naša enota je cm dovoli odstopanje od 1 ~3 cm.hvala, ker s!Prikaz izdelka

O nas

1. Vsa sporočila od naročnika bo odgovoril v roku enega delovnega dne.Če niste prejeli nobenega odgovora v danem trenutku, lahko ponovno pošljete in smo pripravljeni za zanašajo na naše izredno. 2. Prodaja je raznolika v naši trgovini.Mi ne zagotavljajo le na drobno, ampak tudi na debelo in prilagajanje.Več kupite, več popusta, boste uživali. 3. Moramo imeti vsaka stranka kontaktne informacije zaupne, in nikoli ne povej, da tretji osebi. 4. Imamo lastno tovarno, ki podpira nas, da imajo poslovno sodelovanje z zainteresiranimi stranmi.Prosim, vas prosimo, da nas kontaktirate, za podrobne informacije.

53932 Moške Nov Prihod

53512 Nov Prihod ženska Oblačila

Oznake: moški telovnik steampunk, steampunk brezrokavnik ženske, človek bo ustrezala telovnik, jopičem, moški waistcoat, steampunk ženska, gothic moški telovnik, Telovnik, otroški jopič, jakna moški brez rokavov.

Vrsta Tkanine Broadcloth
Velikost S,M,L,XL,XXL
Spol MOŠKI
Slog Priložnostne