Karlofea Elegantna Cvjetnim Tiskanja Poletje Obleko Seksi Spredaj Čipke Gor Bodycon Mini Obleka Saten Off Ramenski Backless Slaven Stranka Obleko

Opomba:obleko tkanine, ki se Raztezajo.

1. Prosimo, strogo upoštevati velikost grafikona, da izberete velikost.Ne izberite neposredno po svoje navade. 2. Velikost ima lahko 2-3cm razlikuje zaradi ročnega merjenja.Prosimo, upoštevajte, če ste ukrep.

100% Realne Slike

Model Fotografije

Nasveti iz Karlofea

Trgovina na debelo in padec ladijskega prometa so tako pozdravil.Na debelo,vam bomo ponudili popust ali brez izrecnega dostava ki traja le 4-7 delovnih dni, da pridejo.Za padec ladijskega prometa,smo lahko pošlje blago, da vaše stranke, ki so neposredno in ne puščajo informacij o nas, če bi radi.Kje lahko spremljate moj paket ?Boste lahko spremljali vaše paket na www.17track.net/en z uporabo številko za sledenje, ki jih ponujamo.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?Če vaš nakup zaščito čas izteka, se obrnite na nas, da vam pomagajo razširiti.Tako vaš denar ne bo dobil v naš račun.

Oznake: črna formalnih obleke, čaj steno, jumpsuit muslimanskih, rojstni dan obleko ženska, rojstni dan obleko seksi, rojstni dan kluba obleko, obleko dolgo saten, obleko saten ženske, obleko sheineki, zuhair.

Številka Modela D0708
Vrsta Seksi mini obleka,Bodycon Obleko
Slog Urad dama,Seksi,Elegantna
Spol ŽENSKE