50 KOS na Debelo Zelo Majhne, Rudnik, Velikost 25 mm Mini Naravnih Lesenih Posnetke Za fotografske Posnetke Clothespin Obrti Dekoracijo Posnetke Kljukice

Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka

zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

1) Za Nemčijo stranke , u, če želite, da ladja po FedEx ali TNT , prosimo, povejte nam svoje EORI številko .Brez njih, smo lahko le z DHL, Hong Kong pošti ali Kitajska Post !

Za ruske kupce , prosimo, povejte nam vaše ime in priimek (vsaj 3 besedami) , vključno s prvo ime, srednje ime in priimek, sicer ruski Post ne bo javnost parcela in se vrniti na Kitajsko !

Za Brazilski/Argentina/Čile stranke , če želite, da ladja po FedEx, DHL, TNT, UPS, prosim, povejte mi, vaše davčne številke ( CUIT, CPF ali CNPJ ).Brez njega, bo Carina vrnitev blaga na Kitajskem .

2) dostava po celem Svetu (Razen nekaterih oddaljenih držav); Kupec je odgovoren za Oddaljeno Območje z Doplačilom, vse Carinske dajatve ali Uvoznega davka, če je prišel ven.

3) Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

4) Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

5) Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje odlašanja, še posebej med prazniki.

6) Če je niste dobili vaše naročilo po 30 dneh od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

1) Ste za 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in ne bomo povračilo za vas.

2) Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3) povrnili vam Bomo vaše celotno plačilo po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi sestavnimi deli in pribor vključen, ko kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.sd-kosana.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4), Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo strank.Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, preden nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Oznake: rudnik ploščad, visoko rudarstvo okvir, natur kamna, sponke za lase, foto žice sponke, krpo peg, preproste lesene posnetki, clothespin mini, objemka, 8 gpu rudarstvo motherboard.

Magnetni No
Vrsta objemka
Material Kovine
Številka Modela približno 25 mm