Moški Vroče Hlače Bleščeče Kovinsko Nizka Rast Boksar Hlače Stopnji Uspešnosti Clubwear Kostume Gimnastični Kopalke Homme Hlače, Spodnje Perilo

71656 Vroče Ponudbe

Komplet Vključuje : 1x Moške Hlače

Pogoj : Nova brez oznake

Material : Najlon + Spandex

Značilnosti :

Moške boxer hlače, spodnje perilo stopnji uspešnosti clubwear kostum debla, potegnite na zaprtje.

Nizka rast z elastičnim širok pas, dva poševne žepi th spredaj, svetleč izgled in oči-cathching.

Stretchy tkanine, gladka, mehka in udobna za nošenje, kot nalašč pokažejo svoje mišice krivulje.

Super za ples stranka, kostum, raves, klub obrabe, zvečer ven in se uveljavljajo.

Prosimo, preverite velikost jasno pred nakupom, ročno pranje priporočljivo.

Velikost Grafikona : priporočena velikost je samo za referenco.Če vaše meritve plava med dvema velikosti, svetuje izbiro večjo velikost. (Meritve, prikazane v velikosti grafikon nanašajo na predmet meritve, ne telesa)

Oznako Št.Odraslih Priporočena Velikost Pasu Dolžina M Srednje 27.5-35.0"/70-88 cm 9.0"/23 cm L Velikih 30.0-37.0"/76-94 cm 9.0"/24 cm XL X-Velika 31,5 leta-pa 39,0"/80-100cm 10.0"/25 cm

Prijazno Nasveti: velikost se meri z rokami, prosimo, dovolite manjše napake merjenja.Foto barvo morda malo razlikuje od dejanskega izdelka zaradi barvni zaslon različnih zaslonov.

Oznake: sijoče najlon hlače, boksar, boksar moške spodnje perilo, moški sijoče sopihanje, nizka rast moške kopalke, pantyhose z luknjo, sijoče najlon moške spodnjice brez hlačnic, moški sijoče spodnje perilo, leotard za dekle gymnast, leotard.

Material Spandex
Za ples stranka,kostum,raves,klub obrabe,večer in uresničevanje
Številka Modela Moške Hlače
Vzorec Tipa Trdna