48V 2A AC DC Vilice Moč Poe Adapter Pretvornik Priključite 5.5*2,5 mm Napajanje za POE Stikalo Poe Stikalo Vilice EU NAS Standardni Vtič

48V 2A AC DC Napajalni Adapter Pretvornik 5.5*2,5 mm za POE stikalo

Značilnosti:

Zaščita Pred Preobremenitvijo

Kratkostična Zaščita

Nad napetostjo

Učinkovitost: ≥85%

Uporaba:

V 48V 2A napajalnik je na splošno uporabljajo za: POE stikalo.

Specifikacija:

Količina: 1 pc

Model: MDL-4820

AC Vtič standard: EU, ZDA

Vhod: AC 100V-240V 50/60Hz

Izhod: DC 48V 2A

Si dal adapter: 5.5mmx2.5 mm ( združljiv z 5.5 * 2.1 mm )

Pole 5,5*2,5 mm vtič: center pozitiven, iz negativne strani

Velikost izdelka: Pribl.115*57*35mm

Pakiranje velikost: Pribl. 145*80*40 mm

Dolžina kabla: Pribl. 90 cm (DC5.5 priključite strani)

Dolžina kabla: Pribl. 40 cm (AC vtič strani)

Opomba: prepričajte se, proizvodnje in priključek je enako, kot da bo fit za.

( To je trgovina na drobno, brez originalne embalaže )

1 X 48V 2A 5.5*2,5 mm Vtič za Napajanje Adapter

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Imate 7 dni, da nas kontaktirate in 30 dni, da se vrnete na to, od datuma prejema.Če je predmet, ki je v vaši lasti več kot 7 dni, se bo štelo, uporablja in NE BOMO ISSUEA VRAČILO ALI ZAMENJAVO za vas.NI IZJEM!Ladjar stroškov, je medved, ki jih tako prodajalca in kupca na pol.

2. Vsi vrnjeni izdelki MORAJO BITI v originalni embalaži in MORATE PRISKRBETI se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID.

3. Povrnili vam bomo VAŠE CELOTNO ZMAGOVALNO PONUDBO ZNESEK, po prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, PO TAKO Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.sd-kosana.si.Lahko pa se odločijo za zamenjavo.

4. Bomo nosi vse stroške prevozov če izdelek (- e) je (so) ne, kot se oglašuje.

1. 12 mesecev Proizvajalec omejene Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovanih in/ali zlorabljena po prejemu).Dodatki pridejo s 3-mesečno garancijo. 2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA ELEMENTE S

VELJAVNOSTI GARANCIJE.

Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.sd-kosana.si!

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: butt plug, 2, 5 mm do 3, 5 mm audio jack adapter, 48v ac adapter, amazon univerzalni napajalni adapter, poe, 3v 5v ac, 14v dc adapter, poe napajanja, 802.3 af PoE injektor, baterija ridgid.

Številka Modela EU
Povezave Vtiča V
Izhod DC 48V 2A
Izhodna napetost Drugo