Ženske Čevlje 2020 Platformo Črni Škornji Močen Pete Škornji Luksuzne Blagovne Znamke Oblikovalec Chelsea Škornji Martin Škornji Zimski Botas De Mujer

Nasveti:

1.Kako sem lahko spremljali moje parcele?

2.Kaj lahko storim, ko je nakup zaščito čas izteka?

Če vaš nakup zaščito čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in mi vam lahko pomaga, da ga razširi.Tako vaš denar ne bo šel na moj račun.

O Ladijski

1.Če potrebujete vaš paket poslana po DHL, FEDEX, EMS, UPS, prosimo, obrnite na nas .bomo posodobiti pošiljke za vas.Vse izdelke je dostava po CN Post Air Mail ali Epacke

2. Mi bo prinesel ven vaš paket v naslednjem 1-7 dni po tem, ko smo prejeli vaše plačilo

3. Ne moremo nadzorovati, če post office zamude.Bodite potrpežljivi in bomo obdržati stik z vami in pošta.To je referenčni čas dostave.

Dlivery Čas

a.DHL ponavadi traja 3-5 delovnih dni(ne vključuje praznik in vikend)

b.EMS ponavadi traja 6-10 delovnih dni(ne vključuje praznik in vikend)

c.ePacket ponavadi traja 15-25 delovnih dni(ne vključuje praznik in vikend)

d.Kitajska Post Registriranih Air Mail

1)7-15 delovnih dni Azija

2)15-35 delovnih dneh Zahodu Euro, Oceanija in Mid-Vzhod

3)35-50 delovnih dni v Južno Americe in v Afriki

O Vračilo

1.Če ni sledenje podatkov po mesecu ali ne dostavi po 2 mesecih.kontaktirate nas lahko zaprosi za ponovno pošlji ali vztrajanju pri ponovno odkritem.Ni vam treba odpreti sporu, potrebujete samo, da nas kontaktirate rešiti vaš problem.

2.Prosimo, Upoštevajte: Mi ne pokriva kakršne koli element, ki je poškodovana po uporabi ali kot posledica vodo.Nismo odgovorni za kakršno koli po meri ali dajatve, uvozne dajatve.

Korak 1) Obrnite na nas preko Alibaba centra za sporočila.

Korak 2) morate zagotoviti čim več informacij o težavi imate

Korak 3) vrnitev dovoljenja, se izda.

Korak 4) morate vrniti element za dogovorjeno zamenjavo ali vračilo denarja.Vse vrnitev shipping stroški so odgovoren kupec.

O Nas

POSKUSITE JADE je strokovno čevlji prodajalec, moja ekipa zagotavlja visoko-kakovostne čevlje in poklicnih storitvah, prosimo, vedite, nakup v moji trgovini.Če potrebujete dodatno pomoč, se obrnite na nas.Postrežemo tudi za čevelj na debelo in dropshipping prodajalcev.

O Povratne Informacije

Hvala za vaše naročilo v moji trgovini.

1.Če ste zadovoljni z vaše naročilo, prosim, pustite VSEH 5 ZVEZDIC Povratne informacije(Podrobne Ocene : Opis, Komunikacije, Dostava hitrost), Če lahko

pustite fotografije in še več besede, s 5 zvezdicami povratne informacije, ki vam bo pomagal drugim.Zahvaljujemo se vam za vašo prijaznost.

2.če menite, da lahko delamo bolje,kontaktiraj našo Customer Service prvi.Vam bo dal satisfing odgovor.

Oznake: doc kuna, guccci čevlji ženske, la prada čevlje, čevelj skateboard, balanciaga ženska, boot sneg ženske, balenciaga človek, chelsea ženske, luxuri čevelj, schoenen kindere.

Modni Element Platforma
barve Črno Belo
Pete Vrste Kvadratni pete
Vzorec Tipa Trdna