Opis: Pogoj: 100% popolnoma nova in visoke kakovosti.Velikosti zagotavlja velik vpliv na vaš naslednji papir obdelujete projekt!Žig Material: Silikon Rezanje Die Material:Ogljikovo jeklo velikost rezanje navojnih je 108*86mm

Velikost znamka je 4*6inch

Packege Vključeni Jasno Znamk/Rezanje Kovin Matrice

Opomba 1: Zaradi različnih proizvodnjo serij, je lahko 1-2 mm odstopanje za postavke.

Opomba 2: V drugačni luči.na zaslonu računalnika.Tam se bodo majhne razlike v barvi.Prosimo, preverite dejanskega izdelka.

Prosimo, upoštevajte,:

1.prosimo, preverite dimenzije delov previdno pred nakupom!

2. Zaradi različnih proizvodnjo serij, je lahko 1-2 mm odstopanje za postavke.

3.Pod različnimi luči.na zaslonu računalnika.Tam se bodo majhne razlike v barvi.Prosimo, preverite dejanskega izdelka.

Pošiljke: 1.Worlewide Dostava.(Razen nekaterih državah in APO/FPO) 2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje. 3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se mora ujemati vaš naslov za dostavo. 4. Storitev tranzitni čas, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone. 6. Če niste prejeli vašega naročila v tranzitu dni,nas prosimo kontaktirajte.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!Vrnitev & Vračilo: 1. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje, posebni razlog za vrnitev, in svoje naročilo ID. 2. Povrnili vam bomo vam popolno zmago velik znesek,da ob prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, zajeti, po tako Kupec in Prodajalec preklic transakcije iz www.sd-kosana.si,ali lahko odločijo za zamenjavo.Povratne informacije: vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Prosimo, da nam 5 zvezda, če ste zadovoljni z izdelkom!Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, preden nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.Hvala!

Oznake: slikarji jasno žig, kotu jasno žig, silicij žig, označevalne nalepke, gume žig, jasno žig, lepljive zavihek, stran nalepke, okostje jasno žig, načrtovalec.

barve Pregledna /Srebrna
Vrsta Standard Žig
Uporaba Scrapbooking Album Papir, Kartice, Zaradi Česar
Izdelek Pregledna, Jasno Znamk Matchable Rezanje Umre