Dva kosa Klobuk, Šal Kapa Kapa otroška Klobuki Fantje Dekleta Kape Mačka Ušesa Toplo Pozimi Pletene Skullies Otroci Kosti

1.100% Čisto Nov

2.Barve:Kot Slika

Package vključeni: 1pc

Vljudno Nasvet :

Prosimo, da se je spomnil, da je zaradi svetlobne učinke, spremljanje\ \ 's svetlosti/kontrasta itd, lahko pride do rahle razlike v barvnem tonu spletna stran\'s fotografijo in dejansko element.:

Postavka Ukrep z roko, da bi se lahko 2~3 cm, različne.upam, da boste lahko razumevanje, bo iskreno cenijo

Plačilo

1) sprejemamo Alipay, Zahodne Unije, TT.Vse glavne kreditne kartice so sprejemljive prek varnih plačilnih procesor DEPOZITNI.

2) Plačilo mora biti vložen v 3 dneh od naročila.

3) Če se ne morete prevzem takoj po dražbi blizu, prosimo, počakajte nekaj minut in poskusite znova Plačila je treba opraviti s v 3 dneh.

DOSTAVA

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli pošiljko v roku 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Zaradi stanja staleža in časovne razlike, se bomo odločili za ladjo vaš element iz naše prvo skladišče za hitro dostavo.

VRNITEV&VRAČILO

1. Pišite nam, če ne boste prejeli, vaš paket presegla 45 delovnih dni izključuje vikendi in prazniki.Bomo sledenje pošiljke in dobili nazaj v najkrajšem možnem času z odgovori.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

2. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni časi se lahko razlikujejo, še posebej med prazniki

GARANCIJA

1. 12 mesecev Proizvajalec'slimited Garancije za pokvarjene izdelke (razen za postavke, poškodovane in zlorabiti po prejemu).Dodatki pridejo s 3 mesečno garancijo.

2. Neustrezne elemente je TREBA poročati in se vrnil v garancijskem roku (in v originalni embalaži, če je to mogoče).Morate povejte nam, kaj je napaka in da nam vašo številko naročila.MI NE POPRAVI ALI ZAMENJA PREDMETE Z VELJAVNOSTI GARANCIJE.Strinjate se, da boste vse zgoraj naštete politike ob naročilu na www.sd-kosana.si!

POVRATNE informacije

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembno, zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da bi jo lahko zadovoljivo naslov vaše skrbi.Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

'

Oznake: mačka cosplay set, klobuk otroci veliko, tanko kašmir klobuk, mačka cosplay, otroci wollen klobuk, mačka costum, otroci nogavice set, mačka perilo, kašmir klobuk, francoski kašmir klobuk.

Postavka Dolžina 20cm
Element Teža 129g
Spol Dekleta
Element Širina 18cm