19pcs Watch Odpirač za odstranjevanje barve Pomladi Bar Popravila Izvijačem Ločite Orodje za Popravilo Ura uro Orodje za Popravilo Kit Watchmaker Orodja Deli

Funkcija:

Enostavno in praktično gledati popravila orodja je mogoče odpreti uro za baterijo zamenjati, tlak skp, navoj gledati lahko odprete.

Trak se lahko odstrani na bo, dolžina traku je mogoče spremeniti, in notranje popravilo stroja jedro lahko odprete in popraviti.

Je idealna izbira za začetnike in urarji.

Specifikacija:

Material: Kovina

Velikost: 270*148*45mm/10.62*5.82*1.77"

Embalaža: Črna platno vrečko

Vključeni:

1 x Blue striptizeta

1 x Znanja

1 x Rdeča, upogibanje nož

1 x pinceta iz Nerjavnega jekla

1 x Big dvakrat vodil pomlad bar

3 x naravnost izvijači(velikost 1.0, 1.2, 1.4)

3 x udarcev z vijakom (0.8, 0.9, 1.0)

1 x Black izvijač

1 x Rdeča izvijač

1 x box nepremočljiva prilepite

1 x Krog glave objemka

1 x očala krpo

1 x Rdeča opozoril klešče

1 x Nerjavečega jekla kladivo

1 x 10X lupo

Opomba:

Prosimo, dovolite 1-3 mm, razlikuje zaradi ročnega merjenja.

Zaradi različnih zaslon in drugačni luči, slika morda ne prikazujejo dejansko barvo izdelka.Hvala za vaše razumevanje.

19 x Watch Odpirač Odstranjevalec Orodje

[relateproductdetail/]

1. DOSTAVA PO CELEM SVETU. (Razen nekaterih državah in APO/FPO)

2. Nalogi, obdelani pravočasno, ko je plačilo za preverjanje.

3. Smo le ladja potrdila, da naslovi.Vaše naročilo naslov, se MORA UJEMATI vaš naslov za dostavo.

4. Slike, ki so prikazane, ne dejanski predmet in so za vašo referenco samo.

5. STORITEV TRANZITNI ČAS, ki ga je prevoznik in izključuje vikendi in prazniki.Tranzitni čas se lahko razlikuje, predvsem v času turistične sezone.

6. Če še niste prejeli orderafter 30 dni od plačila, se obrnite na nas.Bomo sledenje vašega naročila in priti nazaj v vas asap.Naš cilj je zadovoljstvo strank!

7. Čas Dostave:

1. Če niste zadovoljni s točko, ko ga boste prejeli,prosimo, da se vrnete v roku 10 dni za zamenjavo ali denar nazaj.Obrnite se na nas, preden boste vrnili.

2. Vsi vrnjeni izdelki morajo biti v originalni embalaži in morate priskrbeti se nas s dostava številko za sledenje in posebni razlog za vrnitev.

3. Povrnili vam bomo ste polni denarja,upone prejemu element v izvirno stanje in embalaže z vsemi deli in pribor, ki spadajo.

4. Če je predmet, ki je poškodovanih med prevozom ali ne morete uporabljati običajno,prosimo, pišite nam pravi, da so fotografije predmetov in povrnili vam bomo denar.

Vzdržujemo visoke standarde odličnosti in si prizadevati za 100% zadovoljstvo!Povratna informacija je zelo pomembna.Zahtevamo, da se obrnete na nas nemudoma, PREDEN nam nevtralne ali negativne povratne informacije, tako da smo se lahko opravljajo do vaše zadovoljstvo.

Nemogoče je, da se vprašanja, če ne vemo o njih!

Oznake: črna casio watch, kuhinja magnet timer, čebelarstvo in oprema, longines samodejno hydroconquest, pomlad watch, okvir peugeot, pazi, orodje za popravilo kit lige, SEKTOR, vzmeti za ure pomlad, ycys watch orodje za popravilo kit.

Postavka Dolžina 27cm
Funkcija Izvijač
Številka Modela pazi, orodje za popravilo kit
Element Širina 14.8cm