Bež Tote Crossbody Torbe Za Ženske Letnik Trdni Verigi Rame Messenger Majhno Vrečko Damo Torbice In Torbe 2021 Sac Glavni

O ponudniku: 1. Če ste prejeli poškodovan ali napačne izdelke, ki jih ne potrebujejo, da se vrnete izdelek.Lahko zahtevate vračilo, in vam bo dal polno nadomestilo.Ali pa nam pišite poslati izdelek. 2. Če je paket izgubil med prevozom povrnili vam bomo celotni znesek. 3. Ko je naročilo poslano, bomo izpolnite številko za sledenje v vrstnem redu.Lahko preverite svoje sledenje podatkov na spletni strani "www.17track.net" (Kopirati brskalnika, da odprete).Če bi varstva čas izteka, se, prosimo, obrnite na nas in bomo lahko podaljša nalog zaščite obdobje za vas. 4. Če kupite naše izdelke v razsutem stanju, bomo poskrbeli veleprodajnih cen.Ali brez izrecnega dostava ki traja samo 3-7 dni, da pridejo. 5. Podpiramo padec ladijskega prometa.Boste izpolnite vaše stranke naslov, ime in telefonsko številko v vrstnem redu.Bomo poslali bi neposredno do kupca.Mi ne bo pustil vse informacije, račune in promocije o naši trgovini v redu.Nudimo popuste, ko boste imeli dovolj naročil na mesec. 6, Bomo pogosto dajejo kuponi in popusti za stare stranke in ljubitelje.Tako lahko kliknete na "+Spremljajte" v naši trgovini na domačo stran, da uživajo ponudbe nudimo tudi v prihodnje. 7. Ko ste zadovoljni z našimi izdelki in storitvami po prejemu naročila, vas prosimo, da nas 5 zvezdic povratne informacije.Če imate kakršnakoli vprašanja o naročilu, prosimo, obrnite na nas v času in bomo rešitev za vas.

Oznake: mui torba ženske, denarnice, torba ženske, 2020 torba ženske, vrečko rami, louis vui, vintge štruce vrečko, vrečko moški rame, uf letnik, ur torbice.

Vrste vrečke torba
Postavka Vrsta Torbice
Trdoto MEHKO
Ljudje, Ki Se Uporablja Dekle/lady/oblikovalec