ŽNL PESKOKOP KEPA 2018/19

V sezono 2018/19 ŽNL vstopa z novim pokroviteljem po katerem liga tudi nosi ime, ŽNL Peskokop Kepa. V prihajajoči sezoni bo v ŽNL nastopalo kar 12 ekip, pretežno iz osrednjega dela Slovenije. Devetim ekipam iz minule sezone ŽNL so se to sezono priključile še ekipe ŽNK Krim Rolljet, ŽNK Cerklje ter ŽNK Brežice. Tako kot minula leta se vzporedno tekmuje tudi v Pokalnem tekmovanju ˝Lepota in zdravje˝. Naslov prvakinj ŽNL branijo dekleta iz ŠD Košana, pokalni naslov pa dekleta ekipe FC Borke iz Grosuplja.

Vsem dekletom želimo, da sezona mine brez poškodb in rezultatsko čim bolj uspešno!

Sezona 2018/19 se je v soboto, 15.6. zaključila v Športnem parku na Bledu, kjer je bilo odigrano celotno 11. kolo ŽNL Peskokop Kepa ter finalna tekma Pokala Lepota in zdravje. Naslov prvakinj so osvojila dekleta ŽNK Krim Rolljet, naslov pokalnih prvakinj pa so osvojila dekleta iz ŠD Košana. Kot je že v navadi smo tudi tokrat podelili  individualne nagrade. V boju za najboljšo strelko je bila najbolj uspešna Mirjam KASTELEC (NK Medvode) s 13 doseženimi goli, najboljša vratarka lige pa je postala Nika BABNIK (ŽNK Krim Rolljet), ki je prejela zgolj 8 golov. Za najboljšo igralko lige pa je bila proglašena Monika BERGANT (ŽNK Ločan).

Čestitamo vsem dekletom, trenerjem in ekipam za dosežene rezultate!

ŽNL PESKOKOP KEPA 2018/19

LESTVICA:

Te

Z

R

P

GR

To

1.

ŽNK KRIM ROLLJET

11

10

0

1

28:8

30

2.

ŠD KOŠANA

11

9

1

1

42:10

28

3.

ŽNK CERKLJE

11

6

0

5

14:17

18

4.

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE

11

5

2

4

19:24

17

5.

ŽNK BREŽICE

11

4

3

4

18:25

15

6.

FC BORKE

11

4

2

5

12:16

14

7.

ŽNK LOČAN

11

4

2

5

32:29

14

8.

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE

11

3

3

5

15:23

12

9.

NK BLED

11

3

2

6

13:21

11

10.

ŽNK VIR

11

3

1

8

18:26

10

11.

NK MEDVODE

11

3

2

6

23:25

8

12.

NK TERMIT MORAVČE

11

1

4

6

13:23

7

STRELKE:

1. KASTELEC Mirjam: 13

2. BERGANT Monika: 11

PALISKA Tina: 11

3. GULAN Vanesa: 9

KLEMENC Lara: 9

4. ŽVOKELJ Anja: 8

5. MELE Nina: 7

6. MALINIĆ Sanja: 5

PETRAČ Polona: 5

TRUBAČEV Katja: 5

ZAKRAJŠEK Tija: 5

7. AL NAWAS BEDENČIČ Asja: 4

ANDONOV Julijana: 4

MIŠIČ Barbara: 4

POGAČAR Petra: 4

STARIN Sara: 4

TOMIČ Lana: 4

7. ANGELOVSKA Maja: 3

GOSLAR ŽIBERNA Tamara: 3

JEREB Manca: 3

KAJTAZI Kaltrina: 3

KASTELIC Tina: 3

OKANOVIČ Elma: 3

RUS Žana: 3

ZAGAJŠEK Lavra: 3

8. AVDOVIĆ Belma: 2

BABNIK Nika: 2

BAČAR Rebeka: 2

BENČINA Lana: 2

BENČINA Tina: 2

BERGANT Manja: 2

ČOP Katja: 2

GERJOL Polona: 2

HODŽIĆ Nedžla: 2

KRAJNC Nika: 2

MELE Ana: 2

OSVALD Veronika: 2

PAVLIČ Ula: 2

PETRC Polona: 2

RAZPOTNIK Neža: 2

SAJOVIC Tea: 2

SEFEROVIĆ Ramiza: 2

ŠARLAH Kaja: 2

TURK Katja: 2

VELIKOVRH Manca: 2

9. ALIĆ Gloria: 1

ANDOVIC Ela: 1

BEVK PREK Andreja: 1

BUCIK Ana: 1

BUČAR Tina: 1

BERNARD Tanja: 1

BIZILJ Tamara: 1

ČOP Ana: 1

DOLGAN Klavdija: 1

DOLINAR Lea: 1

FAZARINC Neja: 1

GRANDOVEC Maruša: 1

GRUDEN Sara: 1

HOSTNIK Ana: 1

KASTELEC Monika: 1

KAVŠEK Tjaša: 1

KELENBERGER Tina: 1

KOROŠEC Anita: 1

KRAŠEVEC MIŠIČ Nena: 1

KUKOVEC Katja: 1

LEBAR Hana: 1

MARTINČIČ Lucija: 1

MATIJAŠČIČ Barbara: 1

MUSIĆ Aldijana: 1

PAVLOVIČ Nina: 1

PERNAT Valentina: 1

PIRC Irma: 1

PISEK Tina: 1

PLEŠEC Eva: 1

PRŠIČ Marija: 1

PUŠ Katarina: 1

ROBAS Ajda: 1

ROZMAN Lara: 1

ROŽIČ Lucija: 1

SRŠEN GABROVEC Klavdija: 1

SESEK Sanja: 1

SIMIČ Anja: 1

STOPAR Petra: 1

ŠKVORC Laura: 1

URH Ana: 1

ŽGANEC Urška: 1

KAZNI

RUMEN KARTON:

Žerjav: I,

Kastelec Mi.: I,

Zakrajšek: I,

Balić: I,

Kajtazi: I,

Keržan: I,

RDEČ KARTON:

RAZPORED, REZULTATI

1. krog 8. – 9. 9. 2018

ŽNK KRIM ROLLJET : FC BORKE 1:0 (Tomič)

ŽNK CERKLJE : ŠD KOŠANA 0:2 ( Žvokelj 2×)

ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:3 (Klemenc 2×; Benčina L., Benčina T., Jereb)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN 0:3 (Bergant 2×, Bernard)

NK BLED : NK MEDVODE 1:0 (Čop A.)

ŽNK BREŽICE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 3:1 (Seferović, Simič, Gruden; Dolinar)

2. krog 22. – 23. 9. 2018

NK MEDVODE : ŽNK BREŽICE 0:0

ŽNK LOČAN : NK BLED 4:4 (Bergant 2×, Urh, Gulan;Pogačar 4×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK TERMIT MORAVČE 3:1 (Jereb 2×, Razpotnik; Mele A.)

ŠD KOŠANA : ŽNK VIR 0:2 (Klemenc, Starin)

FC BORKE : ŽNK CERKLJE 1:2 (Al Nawas; Lebar, Sajovic)

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK KRIM ROLLJET 0:3 (Tomić 2×, Trubačev)

3. krog 6. – 7. 10. 2018

ŽNK CERKLJE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 0:3 bb

ŽNK VIR : FC BORKE 1:0 (Grandovec)

NK TERMIT MORAVČE : ŠD KOŠANA 1:1 (Mele N.; Žvokelj)

ŽNK BREŽICE : ŽNK KRIM ROLLJET 1:5 (Seferović; Rus 3×, Turk, Babnik)

NK BLED : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:1 (Kelenberger)

NK MEDVODE : ŽNK LOČAN 0:5 (Angelovska 3×, Bergant, Gulan)

4. krog 20. – 21. 10. 2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK MEDVODE 2:2 (Razpotnik, Šarlah; Kastelec 2×)

ŠD KOŠANA : NK BLED 5:0 (Petrc P. 2×, Dolgan, Paliska T., Pavlovič)

ŽNK LOČAN : ŽNK BREŽICE 6:2 (Bergant 3×, Hodžić 2×, Gulan; Pirc, Matijaščič)

FC BORKE : NK TERMIT MORAVČE 1:0 (Kukovec)

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK VIR 2:0 (Zagajšek 2×)

ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CERKLJE 2:0 (Plešec, Okanovič)

5. krog 3. – 4. 11. 2018

ŽNK VIR : ŽNK KRIM ROLLJET 0:3 bb

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 1:1 (Mele A.; Krajnc)

NK BLED : FC BORKE 1:2 (Musić; Al Nawas Bedenčič 2×)

NK MEDVODE : ŠD KOŠANA 0:3 bb

ŽNK BREŽICE : ŽNK CERKLJE 3:0 bb

ŽNK LOČAN : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 4:4 (Gulan 3×, Bergant; Gerjol 2×, Benčina, Šarlah)

6. krog 17. – 18. 11. 2018 // 6. – 7. 4. 2019

ŠD KOŠANA : ŽNK LOČAN 3:1 (Kastelic, Stopar, Žvokelj; Škvorc)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK BREŽICE 0:3 bb

FC BORKE : NK MEDVODE 3:0 bb

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : NK BLED 1:0 (Zagajšek)

ŽNK KRIM ROLLJET : NK TERMIT MORAVČE 3:1 (Tomič, Babnik, Turk; Bizilj)

ŽNK CERKLJE : ŽNK VIR 2:0 (Andonov, Sajovic)

7. krog 20. – 21. 4. 2019

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK CERKLJE 0:1 (Rozman)

NK BLED : ŽNK KRIM ROLLJET 0:2 (Trubačev 2×)

NK MEDVODE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 8:0 (Kastelec 3×, Bergamt Ma. 2×, Zakrajšek 2×, Velikovrh)

ŽNK LOČAN : FC BORKE 1:3 (Gulan; Bučar, Bačar, Al Nawas Bedenčič)

ŽNK BREŽICE : ŽNK VIR 0:0

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŠD KOŠANA 0:3 bb

8. krog 4. – 5. 5. 2019

FC BORKE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:0

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK LOČAN 3:0 bb

ŽNK KRIM ROLLJET : NK MEDVODE 4:2 (Okanovič 2×, Pernat, Andovic; Alić, Kastelec)

ŽNK CERKLJE : NK BLED 0:3 bb

ŽNK VIR : NK TERMIT MORAVČE 3:5 (Klemenc 2×, Kraševec Mišič; Mele N. 4×, Korošec)

ŠD KOŠANA : ŽNK BREŽICE 9:0 (Paliska T. 3×, Petrač 2×, Kajtazi 2×, Žvokelj, Kastelic)

9. krog 18. – 19. 5. 2019

NK BLED : ŽNK VIR 1:4 (Čop K.; Starin 2×, Klemenc, Glosar Žiberna)

ŽNK BREŽICE : NK TERMIT MORAVČE 1:1 (Mišič; Simič – ag)

NK MEDVODE : ŽNK CERKLJE 1:2 (Kastelec Mi.; Andonov, Pavlič)

ŽNK LOČAN : ŽNK KRIM ROLLJET 0:2 (Žganec, Kastelec Mo.)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 2:4 (Benčina, Bevk Prek: Malinić 3×, Prsič)

ŠD KOŠANA : FC BORKE 6:1 (Paliska T. 3×, Petrač, Žvokelj, Kajtazi; Bačar)

10. krog 1. – 2. 6. 2019

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŠD KOŠANA 3:6 (Malinić, Kavšek, Krajnc; Petrač 2×, Kastelic, Paliska, Žvokelj, Bucik)

ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:0 (Trubačev)

FC BORKE : ŽNK BREŽICE 0:3 (Mišič 2×, Hostnik)

ŽNK CERKLJE : ŽNK LOČAN 4:2 (Andonov 2×, Pavlič, Robas; Gulan)

ŽNK VIR : NK MEDVODE 2:4 (Klemenc, Glosar Žiberna; Kastelec Mi. 2×, Zakrajšek, Velikovrh)

NK TERMIT MORAVČE : NK BLED 0:0

11. krog 15.6. 2019 -vse tekme se odigrajo v Športnem parku Bled

13.00 NK MEDVODE : NK TERMIT MORAVČE 6:3 (Kastelec Mi. 3×, Gabrovec, Zakrajšek; Mele N. 2×, Rožič)

14.15 ŽNK LOČAN : ŽNK VIR 6:4 (Bergant 2×, Avdović 2×, Sesek, Martinčič; Klemenc 2×, Starin, Glosar Žiberna)

14.15 – ŽNK BREŽICE : NK BLED 2:3 (Mišič, Pisek; Čop K., Osvald 2×)

15.30ŠD KOŠANA : ŽNK KRIM ROLLJET 4:2 (Paliska T. 3×, Žvokelj; Fazarinc, Trubačev)

15.30 FC BORKE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 1:1 (Puš; Malinić)

17.00 – podelitev priznanj

POKALNO TEKMOVANJE ˝LEPOTA IN ZDRAVJE˝ 2018/19

PREDKROG 29. – 30. 9. 2018

A      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 4:1 (Tomič, Seručnik, Gregorčič, Okanovič; Jazbec)

B      ŽNK VIR : ŽNK CERKLJE 1:1 / 1:1 / 1:3 (Grandovec; Lebar)

C      NK BLED : NK TERMIT MORAVČE 2:1 (Čop, Žerjav; Rožič)

D     NK MEDVODE : ŽNK LOČAN 0:3 (Bizjak 2×, Kristanoska)

1. KROG 27. – 28. 10. 2018

E      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CERKLJE 1:0 (Turk)

F      NK BLED : ŽNK LOČAN 1:4 (Svetina; Šesek 2×, Gulan, Avdović)

G      ŠD KOŠANA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

H      ŽNK BREŽICE : FC BORKE 3:0 (Seferović 2×, Pirc)

2. KROG 11. – 12. 5. 2019

I      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK LOČAN 2:1 (Okanovič, Trubačev; Gulan)

J      ŠD KOŠANA : ŽNK BREŽICE 3:0 bb

FINALE 8. – 9. 6. 2019

   

ŽNK KRIM ROLLJET : ŠD KOŠANA 2:4