ŽNL PRO-TOM 2017/18

ŽENSKA NOGOMETNA LIGA PRO-TOM 2017/18 

V nedeljo, 10.6. se je v ŠP Radomlje odvijal zaključek ŽNL Pro-Tom kjer so se odigrale tudi zadnje štiri tekme prvenstva. Skozi celotno sezono smo gledali zanimive ter dinamične tekme ter videli 303 gole pod katere se je podpisalo kar 87 strelk. Med njimi je naslov najboljše strelke lige pripadel MALINIĆ Sanji, igralki ŽNK Peskokop Kepa Trbovlje. Dosegla je 30 golov. Po soglasni odločitvi trenerjev je bil naziv najboljše igralke podeljen igralki ŠD Košana, PALISKA Tini. Prav tako iz vrst ŠD Košana prihaja tudi najboljša vratarka BALIĆ Sanela, ki je prejela zgolj 11 golov.  Skupne zmagovalke lige pa so postale igralke  ŠD KOŠANA

Zmagovalke letošnje izvedbe pokalnega tekmovanja ˝Lepota in zdravje˝ so postale igralke FC BORKE Grosuplje.

Čestitamo vsem igralkam, trenerjem, … za uspešno izpeljano pravkar končano sezono!

LESTVICA:

Te

Z

R

P

GR

To

1.

ŠD KOŠANA

16

14

0

2

55:11

42

2.

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE

16

12

1

3

63:17

37

3.

NK MEDVODE

16

10

0

6

37:33

30

4.

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE

16

9

2

5

35:27

29

5.

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA

16

5

3

8

38:34

18

6.

FC BORKE GROSUPLJE

16

4

4

8

32:31

16

7.

ŽNK VIR

16

4

3

9

13:37

15

8.

NK TERMIT MORAVČE

16

4

3

9

17:44

15

9.

NK BLED ŽIROVNICA

16

1

2

13

13:67

5

STRELKE:

 1. MALINIĆ Sanja: 30

 2. KASTELEC Mirjam: 22

     PALISKA Tina: 22

 3. BERGANT Monika: 12

 4. KASTELIC Tina: 8

     ČERNELIČ Ana: 8

 5. MELE Nina: 7

 6. BOH Monika: 6

 7. KLEMENC Lara: 5

     KOPRIVNIKAR Nika: 5

     KUNEJ Barbara: 5

     MADON Maja: 5

     ROŽIČ Lucija: 5

     ŠKVORC Laura: 5

     TOMPLAK Maja: 5

 8. ANGELOVSKA Maja: 4

     DURONJIČ Vanja: 4

     KAJTAZI Kaltrina: 4

     RAZPOTNIK Neža: 4

     SERUČNIK Lea: 4

 9. AL NAWAS BEDENČIČ Asja: 3

     BRATKOVIČ Ardijana: 3

     BRGLEZ Iza: 3

     DJAK Larisa: 3

     HORVATIČ Monika: 3

     JAGARINEC Katarina: 3

     JEREB Manca: 3

     KELEMBERGER Tina: 3

     KNIFIC Laura: 3

     MELE Ana: 3

     SENICA Tinkara: 3

     TRDINA Klavdija: 3

     VELIKOVRH Manca: 3

10. ALIĆ Glorija: 2

     BATINIČ Nikolina: 2

     BERGANT Manja: 2

     BUČAR Tina: 2

     CERAR EVA: 2

     ČOP Ana: 2

     JERINA Kaja: 2

     KRAMAR Špela: 2

     LIKOVIČ Ana: 2

     LOVRENČIČ Nea: 2

     MENCINGER Anja: 2

     PUŠ Katarina: 2

     ŠOPER Tina: 2

     ZORKO Špela: 2

11. ANDREJKA Patricija: 1

     BAČAR Rebeka: 1

     BAJUK Maruša: 1

     BAJUK Nika: 1

     BLAŽIČ Anja: 1

     CEVNIK Sonja: 1

     DASOVIČ RAVNIK Gala: 1

     DÜTSCH Marina: 1

     FEJZIČ Tajda: 1

     FRIČ Lara: 1

     GULAN Vanesa: 1

     HEFERLE Tina: 1

     HORVATIČ Monika: 1

     KOGOVŠEK Monika: 1

     KOS Evelina: 1

     KOS Katarina: 1

     KUČIČ Zala: 1

     LAH Neli: 1

     MIKLOŽIČ Mateja: 1

     MITROVIĆ Nina: 1

     PALISKA Lara: 1

     PAVLIČ Barbara: 1

     PAVLIN Anja: 1

     PETRC Nina: 1

     POGAČAR Petra: 1

     PROŠEK Marika: 1

     REBOLJ Manja: 1

     SAMEC Poloma: 1

      SAMSA Neja: 1

     SAMSA Nika: 1

      STJEPANOVIĆ Monika: 1

      STOPAR Petra: 1

      ŠEVO Maja: 1

      ŠKAPIN Irena: 1

     ŠTEMBERGER Patricija: 1

     TANASKOVIČ Kristina: 1

     TRATAR Eva: 1

     VRANKAR Lucija: 1

     ZAKRAJŠEK Tija: 1

     ŽEJEN Larisa: 1

KAZNI:

RUMENI KARTON:

– KASTELEC Mirjam I,

– AVDOVIĆ Belma I,

– DJAK Larisa I,

RDEČI KARTON:

ŽNL PRO-TOM 2017/18, jesenski del

RAZPORED, REZULTATI

1. krog 9. – 10.9. 2017

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK BLED ŽIROVNICA 9:0 (Seručnik 3×, Mele A. 2×, Mele N. 2×, Pavlin, Fejzič)

NK MEDVODE : FC BORKE GROSUPLJE 2:1 (Alić, Kastelec; Šlibar – ag)

ŽNK VIR : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:2 (Mencinger 2×, Heferle; Trdin 2×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK TERMIT MORAVČE 4:1 ( Jagarinec 2×, Jerina, Rebolj; Rožič)

ŠD KOŠANA – prosti

2. krog 16. – 17.9.2017

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:1 (Kelemberger)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK VIR 3:0 (Bratkovič, Boh, Blažič)

NK BLED ŽIROVNICA : NK MEDVODE 0:7 (Kastelec 5×, Knific, Velikovrh)

ŠD KOŠANA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 5:1 (Paliska T. 2×, Kastelic, Djak, Paliska L.; Seručnik)

NK TERMIT MORAVČE – prosti

3. krog 23. – 24.9.2017

NK MEDVODE : ŠD KOŠANA 2:7 (Kastelec 2×; Kastelic 3×, Kajtazi 2×, Paliska T., Stopar)

ŽNK VIR : NK BLED ŽIROVNICA 3:0 bb

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : FC BORKE GROSUPLJE 2:1 (Jereb, Jerina; Boh)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:5 (Mele N. 3×; Tomplak 3×, Frič, Škvorc)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE – prosti

4. krog 30. 9. – 1.10.2017

FC BORKE GROSUPLJE : NK TERMIT MORAVČE 1:0 (Kramar)

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:3 bb

ŠD KOŠANA : ŽNK VIR 4:0 (Paliska T. 4×)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK MEDVODE 2:0 (Mele N., Mele A.)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA – prosti

5. krog 14. – 15.10.2017

ŽNK VIR : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:0 (Klemenc)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŠD KOŠANA 0:2 (Paliska T. 2×)

NK TERMIT MORAVČE : NK BLED ŽIROVNICA 3:1 (Rožič, Bajuk, Vrankar; Čop)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : FC BORKE GROSUPLJE 2:3 (Bergant 2×; Bučar 2×, Al Nawas Bedenčič)

NK MEDVODE – prosti

6. krog 21. – 22.10.2017

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 0:8 (Bergant 2×, Koprivnikar 2×, Škvorc, Tomplak, Trdina, Angelovska)

ŠD KOŠANA : NK TERMIT MORAVČE 5:0 (Paliska T. 2×, Kastelic, Lah, Djak)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

NK MEDVODE : ŽNK VIR 1:0 (Kastelec)

FC BORKE GROSUPLJE – prosti

7. krog 28. – 29.10.2017

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK MEDVODE 5:1 (Černelič, Jereb, Kelemberger, Prošek, Kogovšek; Kastelec)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:0 (Rožič)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŠD KOŠANA 2:1 (Bergant, Angelovska; Kunej)

FC BORKE GROSUPLJE : NK BLED ŽIROVNICA 9:1 (Horvatič 3×, Bratkovič 2×, Kramar, Likovič, Dütsch, Boh; Madon)

ŽNK VIR – prosti

8. krog 4. – 5.11.2017

ŠD KOŠANA : FC BORKE GROSUPLJE 3:1 (Djak, Paliska T., Kastelic; Škapin)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 4:0 (Malinić 4×)

NK MEDVODE : NK TERMIT MORAVČE 4:0 (Kastelec 2×, Alić, Mitrović)

ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:4 (Klemenc 2×; Razpotnik 2×, Cerar, Černelič)

NK BLED ŽIROVNICA – prosti

9. krog 11. – 12.11.2017

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK VIR 0:0

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK MEDVODE 3:0 (Angelovska 2×, Bergant)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:3 (Likovič; Batinič 2×, Tanaskovič)

NK BLED ŽIROVNICA : ŠD KOŠANA 0:6 (Paliska T. 2×, Samsa Ne., Samsa Ni., Štemberger, Kunej)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE – prosti

ŽNL PRO-TOM 2017/18, spomladanski del

10. krog 7. -8.4.2018

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:5 (Ševo; Malinić 4×, Cevnik)

FC BORKE GROSUPLJE : NK MEDVODE 2:4 (Samec, Horvatič; Kastelec 4×)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK VIR 1:2 (Bergant; Klemenc 2×)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

ŠD KOŠANA – prosti

11. krog 14. – 15.4.2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 2:2 (Jagarinec, Pavlič; Bergant, Koprivnikar)

ŽNK VIR : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 (Šoper; Bačar)

NK MEDVODE : NK BLED ŽIROVNICA 3:0 (Knific 2×, Kastelec)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŠD KOŠANA 3:0 bb

NK TERMIT MORAVČE – prosti

12. krog 21. – 22.4.2018

ŠD KOŠANA : NK MEDVODE 2:0 (Kastelic, Paliska T.)

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK VIR 3:0 bb

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:2 (Boh; Černelič, Razpotnik)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK TERMIT MORAVČE 5:2 (Koprivnikar 2×, Škvorc 2×, Bergant; Rožič, Andrejka)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE – prosti

13. krog 28. – 29.4.2017

NK TERMIT MORAVČE : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 (Stjepanović; Zorko)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK BLED ŽIROVNICA 5:3 (Černelič 3×, Kelemberger, Kos; Čol, Pogačar, Dasovič Ravnik)

ŽNK VIR : ŠD KOŠANA 0:3 (Paliska T. 2×, Kastelic)

NK MEDVODE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 0:6 (Malinić 3×, Senica 2×, Brglez)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA – prosti

14. krog 5. – 6.5.2017

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK VIR 9:0 (Malinić 6×, Brglez 2×, Senica)

ŠD KOŠANA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

NK BLED ŽIROVNICA : NK TERMIT MORAVČE 1:2 (Madon; Bajuk N., Mele N.)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:3 (Puš 2×, Al Nawas; Kos, Kučič, Škvorc)

NK MEDVODE – prosti

15. krog 12. – 13.5.2018

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK BLED ŽIROVNICA 1:1 (Tomplak; Madon)

NK TERMIT MORAVČE : ŠD KOŠANA 0:6 (Paliska T. 4×, Kajtazi, Kunej) 14.4.2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:1 (Jereb; Malinić)

ŽNK VIR : NK MEDVODE 1:3 (Šoper; Velikovrh, Kastelec, Zakrajšek)

FC BORKE GROSUPLJE – prosti

16. krog 26. – 27.5.2018

NK MEDVODE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 4:2 (Bergant 2×, Kastelec, Lovrinčič; Černelič, Žejen)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK TERMIT MORAVČE 8:0 (Malinić 5×, Duronjič 2×, Tratar)

ŠD KOŠANA : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:0 bb

NK BLED ŽIROVNICA : FC BORKE GROSUPLJE 0:0

ŽNK VIR – prosti

17. krog 2. – 3.6.2018

FC BORKE GROSUPLJE : ŠD KOŠANA 0:2 (Kunej, Kajtazi)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 3:4 (Bergant 2×, Gulan; Malinić 4×)

NK TERMIT MORAVČE : NK MEDVODE 1:3 (Rožič; Kastelec 2×, Lovrenčič)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK VIR 4:0 (Černelič, Razpotnik, Cerar, Mikložič)

NK BLED ŽIROVNICA – prosti

18. krog 9. – 10.6.2018 ZAKLJUČEK – vse tekme se odigra v Radomljah

ŽNK VIR : NK TERMIT MORAVČE 0:0

NK MEDVODE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 2:1 ( Kastelec, Velikovrh; Bergant)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : FC BORKE GROSUPLJE 5:4 ( Malinić 3×, Duronjić 2×; Boh 2×, Al Nawas, Zorko)

ŠD KOŠANA : NK BLED ŽIROVNICA 3:2 ( Kunej, Petrc, Paliska T.; Madon 2×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE – prosti

POKALNO TEKMOVANJE LEPOTA IN ZDRAVJE 2017/18

PREDKROG 2.9. – 5.10.2017

1.  ŠD KOŠANA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 3:0 (Paliska T. 2×, Kastelic)

1. krog 7. – 8.10.2017

2.  ŠD KOŠANA : NK MEDVODE 2:2 /2:2/ 2:3 (Kastelic, Djak; Kastelec 2×)

3.  ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:1 /1:1/ 1:3 (Klemenc; Bunjevac)

4.  NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 0:4 (Gulan 2×, Tomplak, Frič)

5.  FC BORKE GROSUPLJE : NK BLED ŽIROVNICA 4:0 (Boh, Bratkovič, Škapin, Blažič)

2. krog 19. – 20.5.2018

6.  NK MEDVODE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:0 (Kastelec, Zakrajšek)

7.  ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 / 1:1 / 1:2 (Bergant; Puš)

FINALE 16. – 17.6.2018

FC BORKE GROSUPLJE : NK MEDVODE 3:1