ŽNL PESKOKOP KEPA 2018/19

V sezono 2018/19 ŽNL vstopa z novim pokroviteljem po katerem liga tudi nosi ime, ŽNL Peskokop Kepa. V prihajajoči sezoni bo v ŽNL nastopalo kar 12 ekip, pretežno iz osrednjega dela Slovenije. Devetim ekipam iz minule sezone ŽNL so se to sezono priključile še ekipe ŽNK Krim Rolljet, ŽNK Cerklje ter ŽNK Brežice. Tako kot minula leta se vzporedno tekmuje tudi v Pokalnem tekmovanju ˝Lepota in zdravje˝. Naslov prvakinj ŽNL branijo dekleta iz ŠD Košana, pokalni naslov pa dekleta ekipe FC Borke iz Grosuplja.

Vsem dekletom želimo, da sezona mine brez poškodb in rezultatsko čim bolj uspešno!

Sezona 2018/19 se je v soboto, 15.6. zaključila v Športnem parku na Bledu, kjer je bilo odigrano celotno 11. kolo ŽNL Peskokop Kepa ter finalna tekma Pokala Lepota in zdravje. Naslov prvakinj so osvojila dekleta ŽNK Krim Rolljet, naslov pokalnih prvakinj pa so osvojila dekleta iz ŠD Košana. Kot je že v navadi smo tudi tokrat podelili  individualne nagrade. V boju za najboljšo strelko je bila najbolj uspešna Mirjam KASTELEC (NK Medvode) s 13 doseženimi goli, najboljša vratarka lige pa je postala Nika BABNIK (ŽNK Krim Rolljet), ki je prejela zgolj 8 golov. Za najboljšo igralko lige pa je bila proglašena Monika BERGANT (ŽNK Ločan).

Čestitamo vsem dekletom, trenerjem in ekipam za dosežene rezultate!

ŽNL PESKOKOP KEPA 2018/19

LESTVICA:

Te

Z

R

P

GR

To

1.

ŽNK KRIM ROLLJET

11

10

0

1

28:8

30

2.

ŠD KOŠANA

11

9

1

1

42:10

28

3.

ŽNK CERKLJE

11

6

0

5

14:17

18

4.

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE

11

5

2

4

19:24

17

5.

ŽNK BREŽICE

11

4

3

4

18:25

15

6.

FC BORKE

11

4

2

5

12:16

14

7.

ŽNK LOČAN

11

4

2

5

32:29

14

8.

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE

11

3

3

5

15:23

12

9.

NK BLED

11

3

2

6

13:21

11

10.

ŽNK VIR

11

3

1

8

18:26

10

11.

NK MEDVODE

11

3

2

6

23:25

8

12.

NK TERMIT MORAVČE

11

1

4

6

13:23

7

STRELKE:

1. KASTELEC Mirjam: 13

2. BERGANT Monika: 11

PALISKA Tina: 11

3. GULAN Vanesa: 9

KLEMENC Lara: 9

4. ŽVOKELJ Anja: 8

5. MELE Nina: 7

6. MALINIĆ Sanja: 5

PETRAČ Polona: 5

TRUBAČEV Katja: 5

ZAKRAJŠEK Tija: 5

7. AL NAWAS BEDENČIČ Asja: 4

ANDONOV Julijana: 4

MIŠIČ Barbara: 4

POGAČAR Petra: 4

STARIN Sara: 4

TOMIČ Lana: 4

7. ANGELOVSKA Maja: 3

GOSLAR ŽIBERNA Tamara: 3

JEREB Manca: 3

KAJTAZI Kaltrina: 3

KASTELIC Tina: 3

OKANOVIČ Elma: 3

RUS Žana: 3

ZAGAJŠEK Lavra: 3

8. AVDOVIĆ Belma: 2

BABNIK Nika: 2

BAČAR Rebeka: 2

BENČINA Lana: 2

BENČINA Tina: 2

BERGANT Manja: 2

ČOP Katja: 2

GERJOL Polona: 2

HODŽIĆ Nedžla: 2

KRAJNC Nika: 2

MELE Ana: 2

OSVALD Veronika: 2

PAVLIČ Ula: 2

PETRC Polona: 2

RAZPOTNIK Neža: 2

SAJOVIC Tea: 2

SEFEROVIĆ Ramiza: 2

ŠARLAH Kaja: 2

TURK Katja: 2

VELIKOVRH Manca: 2

9. ALIĆ Gloria: 1

ANDOVIC Ela: 1

BEVK PREK Andreja: 1

BUCIK Ana: 1

BUČAR Tina: 1

BERNARD Tanja: 1

BIZILJ Tamara: 1

ČOP Ana: 1

DOLGAN Klavdija: 1

DOLINAR Lea: 1

FAZARINC Neja: 1

GRANDOVEC Maruša: 1

GRUDEN Sara: 1

HOSTNIK Ana: 1

KASTELEC Monika: 1

KAVŠEK Tjaša: 1

KELENBERGER Tina: 1

KOROŠEC Anita: 1

KRAŠEVEC MIŠIČ Nena: 1

KUKOVEC Katja: 1

LEBAR Hana: 1

MARTINČIČ Lucija: 1

MATIJAŠČIČ Barbara: 1

MUSIĆ Aldijana: 1

PAVLOVIČ Nina: 1

PERNAT Valentina: 1

PIRC Irma: 1

PISEK Tina: 1

PLEŠEC Eva: 1

PRŠIČ Marija: 1

PUŠ Katarina: 1

ROBAS Ajda: 1

ROZMAN Lara: 1

ROŽIČ Lucija: 1

SRŠEN GABROVEC Klavdija: 1

SESEK Sanja: 1

SIMIČ Anja: 1

STOPAR Petra: 1

ŠKVORC Laura: 1

URH Ana: 1

ŽGANEC Urška: 1

KAZNI

RUMEN KARTON:

Žerjav: I,

Kastelec Mi.: I,

Zakrajšek: I,

Balić: I,

Kajtazi: I,

Keržan: I,

RDEČ KARTON:

RAZPORED, REZULTATI

1. krog 8. – 9. 9. 2018

ŽNK KRIM ROLLJET : FC BORKE 1:0 (Tomič)

ŽNK CERKLJE : ŠD KOŠANA 0:2 ( Žvokelj 2×)

ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:3 (Klemenc 2×; Benčina L., Benčina T., Jereb)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN 0:3 (Bergant 2×, Bernard)

NK BLED : NK MEDVODE 1:0 (Čop A.)

ŽNK BREŽICE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 3:1 (Seferović, Simič, Gruden; Dolinar)

2. krog 22. – 23. 9. 2018

NK MEDVODE : ŽNK BREŽICE 0:0

ŽNK LOČAN : NK BLED 4:4 (Bergant 2×, Urh, Gulan;Pogačar 4×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK TERMIT MORAVČE 3:1 (Jereb 2×, Razpotnik; Mele A.)

ŠD KOŠANA : ŽNK VIR 0:2 (Klemenc, Starin)

FC BORKE : ŽNK CERKLJE 1:2 (Al Nawas; Lebar, Sajovic)

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK KRIM ROLLJET 0:3 (Tomić 2×, Trubačev)

3. krog 6. – 7. 10. 2018

ŽNK CERKLJE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 0:3 bb

ŽNK VIR : FC BORKE 1:0 (Grandovec)

NK TERMIT MORAVČE : ŠD KOŠANA 1:1 (Mele N.; Žvokelj)

ŽNK BREŽICE : ŽNK KRIM ROLLJET 1:5 (Seferović; Rus 3×, Turk, Babnik)

NK BLED : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:1 (Kelenberger)

NK MEDVODE : ŽNK LOČAN 0:5 (Angelovska 3×, Bergant, Gulan)

4. krog 20. – 21. 10. 2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK MEDVODE 2:2 (Razpotnik, Šarlah; Kastelec 2×)

ŠD KOŠANA : NK BLED 5:0 (Petrc P. 2×, Dolgan, Paliska T., Pavlovič)

ŽNK LOČAN : ŽNK BREŽICE 6:2 (Bergant 3×, Hodžić 2×, Gulan; Pirc, Matijaščič)

FC BORKE : NK TERMIT MORAVČE 1:0 (Kukovec)

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK VIR 2:0 (Zagajšek 2×)

ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CERKLJE 2:0 (Plešec, Okanovič)

5. krog 3. – 4. 11. 2018

ŽNK VIR : ŽNK KRIM ROLLJET 0:3 bb

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 1:1 (Mele A.; Krajnc)

NK BLED : FC BORKE 1:2 (Musić; Al Nawas Bedenčič 2×)

NK MEDVODE : ŠD KOŠANA 0:3 bb

ŽNK BREŽICE : ŽNK CERKLJE 3:0 bb

ŽNK LOČAN : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 4:4 (Gulan 3×, Bergant; Gerjol 2×, Benčina, Šarlah)

6. krog 17. – 18. 11. 2018 // 6. – 7. 4. 2019

ŠD KOŠANA : ŽNK LOČAN 3:1 (Kastelic, Stopar, Žvokelj; Škvorc)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK BREŽICE 0:3 bb

FC BORKE : NK MEDVODE 3:0 bb

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : NK BLED 1:0 (Zagajšek)

ŽNK KRIM ROLLJET : NK TERMIT MORAVČE 3:1 (Tomič, Babnik, Turk; Bizilj)

ŽNK CERKLJE : ŽNK VIR 2:0 (Andonov, Sajovic)

7. krog 20. – 21. 4. 2019

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK CERKLJE 0:1 (Rozman)

NK BLED : ŽNK KRIM ROLLJET 0:2 (Trubačev 2×)

NK MEDVODE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 8:0 (Kastelec 3×, Bergamt Ma. 2×, Zakrajšek 2×, Velikovrh)

ŽNK LOČAN : FC BORKE 1:3 (Gulan; Bučar, Bačar, Al Nawas Bedenčič)

ŽNK BREŽICE : ŽNK VIR 0:0

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŠD KOŠANA 0:3 bb

8. krog 4. – 5. 5. 2019

FC BORKE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:0

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŽNK LOČAN 3:0 bb

ŽNK KRIM ROLLJET : NK MEDVODE 4:2 (Okanovič 2×, Pernat, Andovic; Alić, Kastelec)

ŽNK CERKLJE : NK BLED 0:3 bb

ŽNK VIR : NK TERMIT MORAVČE 3:5 (Klemenc 2×, Kraševec Mišič; Mele N. 4×, Korošec)

ŠD KOŠANA : ŽNK BREŽICE 9:0 (Paliska T. 3×, Petrač 2×, Kajtazi 2×, Žvokelj, Kastelic)

9. krog 18. – 19. 5. 2019

NK BLED : ŽNK VIR 1:4 (Čop K.; Starin 2×, Klemenc, Glosar Žiberna)

ŽNK BREŽICE : NK TERMIT MORAVČE 1:1 (Mišič; Simič – ag)

NK MEDVODE : ŽNK CERKLJE 1:2 (Kastelec Mi.; Andonov, Pavlič)

ŽNK LOČAN : ŽNK KRIM ROLLJET 0:2 (Žganec, Kastelec Mo.)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 2:4 (Benčina, Bevk Prek: Malinić 3×, Prsič)

ŠD KOŠANA : FC BORKE 6:1 (Paliska T. 3×, Petrač, Žvokelj, Kajtazi; Bačar)

10. krog 1. – 2. 6. 2019

ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE : ŠD KOŠANA 3:6 (Malinić, Kavšek, Krajnc; Petrač 2×, Kastelic, Paliska, Žvokelj, Bucik)

ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:0 (Trubačev)

FC BORKE : ŽNK BREŽICE 0:3 (Mišič 2×, Hostnik)

ŽNK CERKLJE : ŽNK LOČAN 4:2 (Andonov 2×, Pavlič, Robas; Gulan)

ŽNK VIR : NK MEDVODE 2:4 (Klemenc, Glosar Žiberna; Kastelec Mi. 2×, Zakrajšek, Velikovrh)

NK TERMIT MORAVČE : NK BLED 0:0

11. krog 15.6. 2019 -vse tekme se odigrajo v Športnem parku Bled

13.00 NK MEDVODE : NK TERMIT MORAVČE 6:3 (Kastelec Mi. 3×, Gabrovec, Zakrajšek; Mele N. 2×, Rožič)

14.15 ŽNK LOČAN : ŽNK VIR 6:4 (Bergant 2×, Avdović 2×, Sesek, Martinčič; Klemenc 2×, Starin, Glosar Žiberna)

14.15 – ŽNK BREŽICE : NK BLED 2:3 (Mišič, Pisek; Čop K., Osvald 2×)

15.30ŠD KOŠANA : ŽNK KRIM ROLLJET 4:2 (Paliska T. 3×, Žvokelj; Fazarinc, Trubačev)

15.30 FC BORKE : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 1:1 (Puš; Malinić)

17.00 – podelitev priznanj

POKALNO TEKMOVANJE ˝LEPOTA IN ZDRAVJE˝ 2018/19

PREDKROG 29. – 30. 9. 2018

A      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK PIZZERIJA OLIVA CELJE 4:1 (Tomič, Seručnik, Gregorčič, Okanovič; Jazbec)

B      ŽNK VIR : ŽNK CERKLJE 1:1 / 1:1 / 1:3 (Grandovec; Lebar)

C      NK BLED : NK TERMIT MORAVČE 2:1 (Čop, Žerjav; Rožič)

D     NK MEDVODE : ŽNK LOČAN 0:3 (Bizjak 2×, Kristanoska)

1. KROG 27. – 28. 10. 2018

E      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK CERKLJE 1:0 (Turk)

F      NK BLED : ŽNK LOČAN 1:4 (Svetina; Šesek 2×, Gulan, Avdović)

G      ŠD KOŠANA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

H      ŽNK BREŽICE : FC BORKE 3:0 (Seferović 2×, Pirc)

2. KROG 11. – 12. 5. 2019

I      ŽNK KRIM ROLLJET : ŽNK LOČAN 2:1 (Okanovič, Trubačev; Gulan)

J      ŠD KOŠANA : ŽNK BREŽICE 3:0 bb

FINALE 8. – 9. 6. 2019

   

ŽNK KRIM ROLLJET : ŠD KOŠANA 2:4

ŽNL PRO-TOM 2017/18

ŽENSKA NOGOMETNA LIGA PRO-TOM 2017/18 

V nedeljo, 10.6. se je v ŠP Radomlje odvijal zaključek ŽNL Pro-Tom kjer so se odigrale tudi zadnje štiri tekme prvenstva. Skozi celotno sezono smo gledali zanimive ter dinamične tekme ter videli 303 gole pod katere se je podpisalo kar 87 strelk. Med njimi je naslov najboljše strelke lige pripadel MALINIĆ Sanji, igralki ŽNK Peskokop Kepa Trbovlje. Dosegla je 30 golov. Po soglasni odločitvi trenerjev je bil naziv najboljše igralke podeljen igralki ŠD Košana, PALISKA Tini. Prav tako iz vrst ŠD Košana prihaja tudi najboljša vratarka BALIĆ Sanela, ki je prejela zgolj 11 golov.  Skupne zmagovalke lige pa so postale igralke  ŠD KOŠANA

Zmagovalke letošnje izvedbe pokalnega tekmovanja ˝Lepota in zdravje˝ so postale igralke FC BORKE Grosuplje.

Čestitamo vsem igralkam, trenerjem, … za uspešno izpeljano pravkar končano sezono!

LESTVICA:

Te

Z

R

P

GR

To

1.

ŠD KOŠANA

16

14

0

2

55:11

42

2.

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE

16

12

1

3

63:17

37

3.

NK MEDVODE

16

10

0

6

37:33

30

4.

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE

16

9

2

5

35:27

29

5.

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA

16

5

3

8

38:34

18

6.

FC BORKE GROSUPLJE

16

4

4

8

32:31

16

7.

ŽNK VIR

16

4

3

9

13:37

15

8.

NK TERMIT MORAVČE

16

4

3

9

17:44

15

9.

NK BLED ŽIROVNICA

16

1

2

13

13:67

5

STRELKE:

 1. MALINIĆ Sanja: 30

 2. KASTELEC Mirjam: 22

     PALISKA Tina: 22

 3. BERGANT Monika: 12

 4. KASTELIC Tina: 8

     ČERNELIČ Ana: 8

 5. MELE Nina: 7

 6. BOH Monika: 6

 7. KLEMENC Lara: 5

     KOPRIVNIKAR Nika: 5

     KUNEJ Barbara: 5

     MADON Maja: 5

     ROŽIČ Lucija: 5

     ŠKVORC Laura: 5

     TOMPLAK Maja: 5

 8. ANGELOVSKA Maja: 4

     DURONJIČ Vanja: 4

     KAJTAZI Kaltrina: 4

     RAZPOTNIK Neža: 4

     SERUČNIK Lea: 4

 9. AL NAWAS BEDENČIČ Asja: 3

     BRATKOVIČ Ardijana: 3

     BRGLEZ Iza: 3

     DJAK Larisa: 3

     HORVATIČ Monika: 3

     JAGARINEC Katarina: 3

     JEREB Manca: 3

     KELEMBERGER Tina: 3

     KNIFIC Laura: 3

     MELE Ana: 3

     SENICA Tinkara: 3

     TRDINA Klavdija: 3

     VELIKOVRH Manca: 3

10. ALIĆ Glorija: 2

     BATINIČ Nikolina: 2

     BERGANT Manja: 2

     BUČAR Tina: 2

     CERAR EVA: 2

     ČOP Ana: 2

     JERINA Kaja: 2

     KRAMAR Špela: 2

     LIKOVIČ Ana: 2

     LOVRENČIČ Nea: 2

     MENCINGER Anja: 2

     PUŠ Katarina: 2

     ŠOPER Tina: 2

     ZORKO Špela: 2

11. ANDREJKA Patricija: 1

     BAČAR Rebeka: 1

     BAJUK Maruša: 1

     BAJUK Nika: 1

     BLAŽIČ Anja: 1

     CEVNIK Sonja: 1

     DASOVIČ RAVNIK Gala: 1

     DÜTSCH Marina: 1

     FEJZIČ Tajda: 1

     FRIČ Lara: 1

     GULAN Vanesa: 1

     HEFERLE Tina: 1

     HORVATIČ Monika: 1

     KOGOVŠEK Monika: 1

     KOS Evelina: 1

     KOS Katarina: 1

     KUČIČ Zala: 1

     LAH Neli: 1

     MIKLOŽIČ Mateja: 1

     MITROVIĆ Nina: 1

     PALISKA Lara: 1

     PAVLIČ Barbara: 1

     PAVLIN Anja: 1

     PETRC Nina: 1

     POGAČAR Petra: 1

     PROŠEK Marika: 1

     REBOLJ Manja: 1

     SAMEC Poloma: 1

      SAMSA Neja: 1

     SAMSA Nika: 1

      STJEPANOVIĆ Monika: 1

      STOPAR Petra: 1

      ŠEVO Maja: 1

      ŠKAPIN Irena: 1

     ŠTEMBERGER Patricija: 1

     TANASKOVIČ Kristina: 1

     TRATAR Eva: 1

     VRANKAR Lucija: 1

     ZAKRAJŠEK Tija: 1

     ŽEJEN Larisa: 1

KAZNI:

RUMENI KARTON:

– KASTELEC Mirjam I,

– AVDOVIĆ Belma I,

– DJAK Larisa I,

RDEČI KARTON:

ŽNL PRO-TOM 2017/18, jesenski del

RAZPORED, REZULTATI

1. krog 9. – 10.9. 2017

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK BLED ŽIROVNICA 9:0 (Seručnik 3×, Mele A. 2×, Mele N. 2×, Pavlin, Fejzič)

NK MEDVODE : FC BORKE GROSUPLJE 2:1 (Alić, Kastelec; Šlibar – ag)

ŽNK VIR : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:2 (Mencinger 2×, Heferle; Trdin 2×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK TERMIT MORAVČE 4:1 ( Jagarinec 2×, Jerina, Rebolj; Rožič)

ŠD KOŠANA – prosti

2. krog 16. – 17.9.2017

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:1 (Kelemberger)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK VIR 3:0 (Bratkovič, Boh, Blažič)

NK BLED ŽIROVNICA : NK MEDVODE 0:7 (Kastelec 5×, Knific, Velikovrh)

ŠD KOŠANA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 5:1 (Paliska T. 2×, Kastelic, Djak, Paliska L.; Seručnik)

NK TERMIT MORAVČE – prosti

3. krog 23. – 24.9.2017

NK MEDVODE : ŠD KOŠANA 2:7 (Kastelec 2×; Kastelic 3×, Kajtazi 2×, Paliska T., Stopar)

ŽNK VIR : NK BLED ŽIROVNICA 3:0 bb

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : FC BORKE GROSUPLJE 2:1 (Jereb, Jerina; Boh)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:5 (Mele N. 3×; Tomplak 3×, Frič, Škvorc)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE – prosti

4. krog 30. 9. – 1.10.2017

FC BORKE GROSUPLJE : NK TERMIT MORAVČE 1:0 (Kramar)

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 0:3 bb

ŠD KOŠANA : ŽNK VIR 4:0 (Paliska T. 4×)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK MEDVODE 2:0 (Mele N., Mele A.)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA – prosti

5. krog 14. – 15.10.2017

ŽNK VIR : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:0 (Klemenc)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŠD KOŠANA 0:2 (Paliska T. 2×)

NK TERMIT MORAVČE : NK BLED ŽIROVNICA 3:1 (Rožič, Bajuk, Vrankar; Čop)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : FC BORKE GROSUPLJE 2:3 (Bergant 2×; Bučar 2×, Al Nawas Bedenčič)

NK MEDVODE – prosti

6. krog 21. – 22.10.2017

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 0:8 (Bergant 2×, Koprivnikar 2×, Škvorc, Tomplak, Trdina, Angelovska)

ŠD KOŠANA : NK TERMIT MORAVČE 5:0 (Paliska T. 2×, Kastelic, Lah, Djak)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

NK MEDVODE : ŽNK VIR 1:0 (Kastelec)

FC BORKE GROSUPLJE – prosti

7. krog 28. – 29.10.2017

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK MEDVODE 5:1 (Černelič, Jereb, Kelemberger, Prošek, Kogovšek; Kastelec)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:0 (Rožič)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŠD KOŠANA 2:1 (Bergant, Angelovska; Kunej)

FC BORKE GROSUPLJE : NK BLED ŽIROVNICA 9:1 (Horvatič 3×, Bratkovič 2×, Kramar, Likovič, Dütsch, Boh; Madon)

ŽNK VIR – prosti

8. krog 4. – 5.11.2017

ŠD KOŠANA : FC BORKE GROSUPLJE 3:1 (Djak, Paliska T., Kastelic; Škapin)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 4:0 (Malinić 4×)

NK MEDVODE : NK TERMIT MORAVČE 4:0 (Kastelec 2×, Alić, Mitrović)

ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:4 (Klemenc 2×; Razpotnik 2×, Cerar, Černelič)

NK BLED ŽIROVNICA – prosti

9. krog 11. – 12.11.2017

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK VIR 0:0

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK MEDVODE 3:0 (Angelovska 2×, Bergant)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:3 (Likovič; Batinič 2×, Tanaskovič)

NK BLED ŽIROVNICA : ŠD KOŠANA 0:6 (Paliska T. 2×, Samsa Ne., Samsa Ni., Štemberger, Kunej)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE – prosti

ŽNL PRO-TOM 2017/18, spomladanski del

10. krog 7. -8.4.2018

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:5 (Ševo; Malinić 4×, Cevnik)

FC BORKE GROSUPLJE : NK MEDVODE 2:4 (Samec, Horvatič; Kastelec 4×)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK VIR 1:2 (Bergant; Klemenc 2×)

NK TERMIT MORAVČE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

ŠD KOŠANA – prosti

11. krog 14. – 15.4.2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 2:2 (Jagarinec, Pavlič; Bergant, Koprivnikar)

ŽNK VIR : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 (Šoper; Bačar)

NK MEDVODE : NK BLED ŽIROVNICA 3:0 (Knific 2×, Kastelec)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŠD KOŠANA 3:0 bb

NK TERMIT MORAVČE – prosti

12. krog 21. – 22.4.2018

ŠD KOŠANA : NK MEDVODE 2:0 (Kastelic, Paliska T.)

NK BLED ŽIROVNICA : ŽNK VIR 3:0 bb

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:2 (Boh; Černelič, Razpotnik)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK TERMIT MORAVČE 5:2 (Koprivnikar 2×, Škvorc 2×, Bergant; Rožič, Andrejka)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE – prosti

13. krog 28. – 29.4.2017

NK TERMIT MORAVČE : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 (Stjepanović; Zorko)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : NK BLED ŽIROVNICA 5:3 (Černelič 3×, Kelemberger, Kos; Čol, Pogačar, Dasovič Ravnik)

ŽNK VIR : ŠD KOŠANA 0:3 (Paliska T. 2×, Kastelic)

NK MEDVODE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 0:6 (Malinić 3×, Senica 2×, Brglez)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA – prosti

14. krog 5. – 6.5.2017

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : ŽNK VIR 9:0 (Malinić 6×, Brglez 2×, Senica)

ŠD KOŠANA : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 3:0 bb

NK BLED ŽIROVNICA : NK TERMIT MORAVČE 1:2 (Madon; Bajuk N., Mele N.)

FC BORKE GROSUPLJE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:3 (Puš 2×, Al Nawas; Kos, Kučič, Škvorc)

NK MEDVODE – prosti

15. krog 12. – 13.5.2018

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : NK BLED ŽIROVNICA 1:1 (Tomplak; Madon)

NK TERMIT MORAVČE : ŠD KOŠANA 0:6 (Paliska T. 4×, Kajtazi, Kunej) 14.4.2018

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 1:1 (Jereb; Malinić)

ŽNK VIR : NK MEDVODE 1:3 (Šoper; Velikovrh, Kastelec, Zakrajšek)

FC BORKE GROSUPLJE – prosti

16. krog 26. – 27.5.2018

NK MEDVODE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 4:2 (Bergant 2×, Kastelec, Lovrinčič; Černelič, Žejen)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : NK TERMIT MORAVČE 8:0 (Malinić 5×, Duronjič 2×, Tratar)

ŠD KOŠANA : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 3:0 bb

NK BLED ŽIROVNICA : FC BORKE GROSUPLJE 0:0

ŽNK VIR – prosti

17. krog 2. – 3.6.2018

FC BORKE GROSUPLJE : ŠD KOŠANA 0:2 (Kunej, Kajtazi)

ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 3:4 (Bergant 2×, Gulan; Malinić 4×)

NK TERMIT MORAVČE : NK MEDVODE 1:3 (Rožič; Kastelec 2×, Lovrenčič)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE : ŽNK VIR 4:0 (Černelič, Razpotnik, Cerar, Mikložič)

NK BLED ŽIROVNICA – prosti

18. krog 9. – 10.6.2018 ZAKLJUČEK – vse tekme se odigra v Radomljah

ŽNK VIR : NK TERMIT MORAVČE 0:0

NK MEDVODE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 2:1 ( Kastelec, Velikovrh; Bergant)

ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE : FC BORKE GROSUPLJE 5:4 ( Malinić 3×, Duronjić 2×; Boh 2×, Al Nawas, Zorko)

ŠD KOŠANA : NK BLED ŽIROVNICA 3:2 ( Kunej, Petrc, Paliska T.; Madon 2×)

ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE – prosti

POKALNO TEKMOVANJE LEPOTA IN ZDRAVJE 2017/18

PREDKROG 2.9. – 5.10.2017

1.  ŠD KOŠANA : ŽNK PESKOKOP KEPA TRBOVLJE 3:0 (Paliska T. 2×, Kastelic)

1. krog 7. – 8.10.2017

2.  ŠD KOŠANA : NK MEDVODE 2:2 /2:2/ 2:3 (Kastelic, Djak; Kastelec 2×)

3.  ŽNK VIR : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 1:1 /1:1/ 1:3 (Klemenc; Bunjevac)

4.  NK TERMIT MORAVČE : ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA 0:4 (Gulan 2×, Tomplak, Frič)

5.  FC BORKE GROSUPLJE : NK BLED ŽIROVNICA 4:0 (Boh, Bratkovič, Škapin, Blažič)

2. krog 19. – 20.5.2018

6.  NK MEDVODE : ŽNK CAR CENTER CERAR RADOMLJE 2:0 (Kastelec, Zakrajšek)

7.  ŽNK LOČAN ŠKOFJA LOKA : FC BORKE GROSUPLJE 1:1 / 1:1 / 1:2 (Bergant; Puš)

FINALE 16. – 17.6.2018

FC BORKE GROSUPLJE : NK MEDVODE 3:1